fonbet cyprus
Δεκέμβριος 27, 2019 Προσφορές fonbet fonbet bonus fonbet cy

Fonbet: “Μπάρτσα” – Ολυμπιακός με δεκάδες ειδικά στοιχήματα

Η Μπαρσελόνα φιλοξενεί τον Ολυμπιακό και η Fon bet cy προσφέρει τεράστια γκάμα πονταρισμάτων σε τελικό αποτέλεσμα, γκολ και ειδικά παικτών.

Η Μπαρσελόνα πήρε τη νίκη στην έδρα της Μπάγερν με σκορ 67-77, αποτέλεσμα που ήταν η τέταρτη σερί επιτυχία για τους «Μπλαουγράνα» στη διοργάνωση. Είχε τον έλεγχο του ματς στο πρώτο ημίχρονο, πλησίασαν οι Γερμανοί στο δεύτερο, όμως δεν ήταν αρκετό. Η «Μπάρτσα» είναι στην πρώτη θέση μαζί με Ρεάλ και Εφές, με 12-3.

Ο Ολυμπιακός έκανε μεγάλη νίκη επί της Χίμκι εντός έδρας, στην παράταση, όμως την αμέσως επόμενη αγωνιστική απογοήτευσε εκ νέου στην έδρα του Ερυθρού Αστέρα, όπου ηττήθηκε με 88-81. Στο 6-9 οι «Ερυθρόλευκοι» είναι εκτός οκτάδας.

Στη σελίδα της fonbet θα βρείτε πληθώρα επιλογών για ποντάρισμα στα παιχνίδια της ημέρας.