fonbet cyprus
Αύγουστος 19, 2020 Προσφορές fonbet fonbet bonus fonbet cy fonbet cyprus

Fonbet: Αραράτ εναντίον Ομόνοιας με τεράστια γκάμα επιλογών

Η Αραράτ Αρμενίας υποδέχεται την Ομόνοια για τον 1ο προκριματικό γύρο του Champions League και η fon bet προσφέρει τεράστια γκάμα πονταρισμάτων σε τελικό αποτέλεσμα, γκολ και ειδικά παικτών.

Η Αραράτ Αρμενίας πήρε το πρωτάθλημα στη χώρα της για δεύτερη συνεχόμενη χρονιά και θέλει να κάνει το μεγάλο βήμα στην Ευρώπη, μπαίνοντας σε ομίλους. Ξεκίνησε τη νέα αγωνιστική περίοδο με ήττα στο Σούπερ Καπ από τη Νόα, με σκορ 2-1 στην παράταση, ενώ «κόλλησε» στο 0-0 κόντρα στην Αλασκέρτ στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος. Μετρά δύο σερί under 2.5 γκολ στα επίσημα της νέας σεζόν, τρία σερί από τα μέσα Ιουλίου.

Η Ομόνοια ολοκλήρωσε τη σεζόν κατά τη διακοπή λόγω κορωνοϊού, ούσα στην πρώτη θέση, αλλά δεν κατοχυρώθηκε το πρωτάθλημα και μπήκε παύλα. Τελευταία, επικράτησε της Δόξας Κατωκοπιάς με σκορ 2-1 σε φιλική αναμέτρηση, η οποία αποτέλεσε την πρόβα τζενεράλε για τις επίσημες υποχρεώσεις. Το προσεχές Σαββατοκύριακο αρχίζει το νέο πρωτάθλημα. Σε σύνολο επτά φιλικά πήρε τρεις νίκες και μία ισοπαλία. 5/7 ματς έληξαν με no goal.

Στη σελίδα της fonbet θα βρείτε πληθώρα επιλογών για ποντάρισμα στα παιχνίδια της ημέρας.