Winmasters CY
14 Ιανουαρίου, 2020 Προσφορές winmasters winmasters bonus winmasters cy

Winmasters: Ολυμπιακός – Άλμπα με δεκάδες ειδικά στοιχήματα για ποντάρισμα

Ο Ολυμπιακός υποδέχεται την Άλμπα Βερολίνου και η winmasters bonus προσφέρει την αναμέτρηση με κορυφαίες αποδόσεις και πολλά ειδικά στοιχήματα.

Ο Ολυμπιακός επέστρεψε στις νίκες και επικράτησε εκτός έδρας της Βαλένθια με σκορ 91-93, σε μια αναμέτρηση που κρίθηκε στις λεπτομέρειες. Οι «Ερυθρόλευκοι» πήραν το δεύτερο και τρίτο δεκάλεπτο, παρότι έχασαν ωστόσο το τελευταίο, δεν τους κόστισε. Στη 13η θέση της διοργάνωσης ο Ολυμπιακός, με 7-11 ρεκόρ νικών.

Η Άλμπα έδειξε εξ νέου το μαχητικό της πρόσωπο, με αντίπαλο τη Μακάμπι Τελ Αβίβ εντός έδρας, πάλεψε το παιχνίδι όσο μπορούσε, ωστόσο ηττήθηκε με σκορ 89-95. Ήταν η δεύτερη συνεχόμενη ήττα για την Άλμπα, η οποία είναι στη 17η θέση της κατάταξης με ρεκόρ 5-13.  Είναι δεδομένο ότι οι Γερμανοί δεν έχουν υψηλές δυνατότητες ως ομάδα.

Επισκεφθείτε τη σελίδα της winmasters για να εξερευνήσετε το πλήθος επιλογών για τα παιχνίδια του προγράμματος σήμερα.