Winmasters CY
Ιούνιος 2, 2020 Προσφορές winmasters winmasters bonus winmasters cy winmasters cyprus

Winmasters: Γιάμπλονετς – Σλόβαν Λίμπερετς με δεκάδες ειδικά στοιχήματα

H Γιάμπλονετς υποδέχεται τη Σλόβαν Λίμπερετς στο πλαίσιο της πρώτης κατηγορίας στην Τσεχία και η winmasters cyprus προσφέρει την αναμέτρηση με τεράστια γκάμα επιλογών και ελκυστικές αποδόσεις.

Η Γιάμπλονετς προέρχεται από βαριά εκτός έδρας ήττα με αντίπαλο τη Σλάβια Πράγας, αφού το σκορ έφτασε στο 5-0. Δέχτηκε δύο γκολ στο πρώτο μισάωρο της αναμέτρησης και από το 56′ έως το 78′ τα υπόλοιπα τρία τέρματα. Μία νίκη και μία ήττα μετρά με την επανέναρξη του πρωταθλήματος η Γιάμπλονετς και βρίσκεται στην τρίτη θέση του βαθμολογικού πίνακα. Δύο σερί ματς με N/G.

Η Σλόβαν από την πλευρά της προέρχεται από την νίκη με σκορ 3-1 με αντίπαλο τη Σλοβάτσκο, εντός έδρας και διπλασίασε τις επιτυχίες της τελευταία. Έμεινε πίσω στο σκορ στο 19′, όμως το 1-1 του ημιχρόνου και το γεγονός ότι η αντίπαλος έμεινε με δέκα παίκτες, τη βοήθησε να τη «λυγίσει» στις καθυστερήσεις με δύο τέρματα. Μία ήττα και δύο σερί νίκες ο απολογισμός με την επανέναρξη. 2/3 με under 2.5 και N/G.

Επισκεφθείτε τη σελίδα της winmasters για να εξερευνήσετε το πλήθος επιλογών για τα παιχνίδια του προγράμματος σήμερα.