Winmasters CY
3 Μαρτίου, 2020 Προσφορές winmasters winmasters bonus winmasters cy

Winmasters: Φαμαλικάο – Σπόρτινγκ με πλήθος ειδικών αγορών

Η Φαμαλικάο υποδέχεται τη Σπόρτιβγκ Λισσαβόνας και η winmasters cyprus προσφέρει την αναμέτρηση με κορυφαίες αποδόσεις και πολλά ειδικά στοιχήματα.

Η Φαμαλικάο κάνει συνολικά μια εξαιρετική σεζόν, παρά το γεγονός ότι δεν είναι πια στις πρώτες θέσεις, όπως συνέβη για μεγάλο διάστημα. Προέρχεται από ήττα με σκορ 2-1 στην έδρα της Πάσος Φερέιρα. Αρνητικό σερί οκτώ αγωνιστικών σε όλες τις διοργανώσεις. Έχει σημειώσει 4/5 ματς με αμφίσκορο, 3/5 με σύνολο τερμάτων over 2.5.

H Σπόρτινγκ έρχεται από ήττα-σοκ στην Τουρκία με αντίπαλο τη Μπασακσεχίρ, που έφερε τον αποκλεισμό από τη συνέχεια της διοργάνωσης. Μετά το 3-1 του πρώτου αγώνα, μάλλον υποτίμησε τον αντίπαλο που είχε σκορ πρόκρισης, 2-0 στο ημίχρονο. Ο Βιέτο έβαλε προσωρινά τα πράγματα στη… θέση τους με γκολ για το 2-1 στο 68′, όμως το τέρμα του Βίσκα στις καθυστερήσεις έστειλε το ματς στην παράταση, όπου έγινε και το 4-1 από τον ίδιο παίκτη. Καλείται να συνέλθει η Σπόρτινγκ, αφού ηττήθηκε έπειτα τέσσερις αγωνιστικές. Μετρά 4/5 g/g και 3/5 με over 2.5.

Επισκεφθείτε τη σελίδα της winmasters για να εξερευνήσετε το πλήθος επιλογών για τα παιχνίδια του προγράμματος σήμερα.