Ubet cy
Φεβρουάριος 7, 2020 Προσφορές Ubet Ubet bonus Ubet cy Ubet cyprus

Ubet: Άιντραχτ – Άουγκσμπουργκ με πλήθος αγορών και ειδικά στοιχήματα

Η Άιντραχτ Φρανκφούρτης υποδέχεται την Άουγκσμπουργκ στο πλαίσιο της 21ης αγωνιστικής της Bundesliga και η Ubet προσφέρει το ματς με πλήθος ειδικών αγορών και ελκυστικές αποδόσεις.

Η Άιντραχτ πήρε σπουδαία νίκη επί της Λειψίας για το θεσμό του Κυπέλλου και πανηγύρισε την πρόκρισή της στην επόμενη φάση της διοργάνωσης. Στο ημίχρονο ήταν μπροστά στο σκορ με 1-0, ενώ στο 51′ ο Κόστιτς διπλασίασε το προβάδισμα των γηπεδούχων. Παρά τη μείωση του Όλμο στο 68′, η Άιντραχτ βρήκε και τρίτο γκολ στις καθυστερήσεις για το τελικό 3-1. Χωρίς ήττα για τέσσερα ματς η Άιντραχτ, με τρεις νίκες και μία ισοπαλία. 3/5 ματς με g/g.

Η Άουγκσμπουργκ επέστρεψε στις νίκες καθώς επικράτησε της Βέρντερ Βρέμης εντός έδρας με σκορ 2-1 στο πλαίσιο του πρωταθλήματος. Ήταν η πρώτη νίκη μετά τη χειμερινή διακοπή, αφού προηγουμένως ηττήθηκε από Ντόρτμουντ (3-5) και Ουνιόν Βερολίνου (2-0). Δύο νίκες και τρεις ήττες στα τελευταία πέντε παιχνίδια πρωταθλήματος. Μετρά 4/5 ματς με σύνολο γκολ over 2.5. 3/5 έληξαν με αμφίσκορο. Σκοράρει σε 8 από τα 10 παιχνίδια εκτός έδρας.

Επισκεφτείτε τη σελίδα της Ubet και ανακαλύψτε την τεράστια γκάμα επιλογών για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όπως και τα υπόλοιπα της ημέρας στα πρωταθλήματα ποδοσφαίρου.