betonalfa logo
Οκτώβριος 3, 2020 Προσφορές betonalfa betonalfa bonus betonalfa cy betonalfa cyprus

Betonalfa: Τσέλσι – Κρ. Πάλας με πλήθος ειδικών αγορών

Η Τσέλσι φιλοξενεί την Κρίσταλ Πάλας για την 4η αγωνιστική της Πρέμιερ Λιγκ και η betonalfa προσφέρει την αναμέτρηση με τεράστια γκάμα επιλογών και ειδικών στοιχημάτων.

Η Τσέλσι προέρχεται από την εκτός έδρας ισοπαλία με την Τότεναμ στο πλαίσιο του Λιγκ Καπ με σκορ 1-1, αποτέλεσμα που οδήγησε το παιχνίδι στα πέναλτι. Στο πρωτάθλημα, η ομάδα του Φρανκ Λάμπαρντ δεν έχει ξεκινήσει καλά, αφού έχει μόλις τέσσερις πόντους σε τρεις αγώνες, με μία νίκη και μία ισοπαλία.

Η Κρίσταλ Πάλας προέρχεται από την πρώτη ήττα στη νέα αγωνιστική περίοδο, καθώς δεν κατάφερε να αποσπάσει θετικό αποτέλεσμα κόντρα στην Έβερτον εντός έδρας. Το τελικό 1-2 διαμορφώθηκε από το πρώτο κιόλας ημίχρονο. Δύο νίκες και μία ήττα ο απολογισμός της Πάλας στο πρωτάθλημα. 2/3 έληξαν με g/g και over 2.5.

Επισκεφτείτε τη σελίδα της betonalfa και ανακαλύψτε αμέτρητες επιλογές για ποντάρισμα στους αγώνες του προγράμματος σήμερα.