Ιανουάριος 31, 2020 Προσφορές stoiximan stoiximan bonus stoiximan cy stoiximan cyprus

Stoiximan: Βαλένθια – Παναθηναϊκός με γκανιότα 0% και κορυφαίες αποδόσεις

Η Βαλένθια υποδέχεται τον Παναθηναϊκό για την 22η αγωνιστική της Euroleague και ο stoiximan προσφέρει τεράστια γκάμα από επιλογές για την αναμέτρηση καθώς και γκανιότα 0%.

Play Now
*21+ ΚΕΘΕΑ: 2109237777‍, Εποπτεία εμπ.επικ/νίας: ΕΕΕΠ

Η Βαλένθια ηττήθηκε στο πλαίσιο της προηγούμενης αγωνιστικής της Euroleague, από την ΤΣΣΚΑ στη Μόσχα με 81-70. Έχασε το πρώτο δεκάλεπτο, έληξε ισόπαλο το δεύτερο, ήταν κοντά στο σκορ στο τρίτο. Δεν άντεξε στην τελευταία περίοδο και δημιουργήθηκε η διψήφια διαφορά. Στην έβδομη θέση της βαθμολογίας οι Βαλενθιάνοι με 10-11 νίκες.

Ο Παναθηναϊκός δε δυσκολεύτηκε να καταβάλει την αντίσταση της Βιλερμπάν εντός έδρας, επικράτησε με 100-88. Είχε τον έλεγχο του ματς, έχασε το τρίτο και το τέταρτο δεκάλεπτο στο επιμέρους σκορ, όπου έδειξε κάποια σημάδια χαλάρωσης.

Η αναμέτρηση αναμένεται με τεράστιο ενδιαφέρον και στον stoiximan θα βρείτε αμέτρητες επιλογές για ποντάρισμα.

*Η 0% γκανιότα αφορά αποκλειστικά και μόνο την αγορά “Τελικό Αποτέλεσμα” και μέχρι την έναρξη του αγώνα.