Bet365 CY
Οκτώβριος 1, 2020 Προσφορές 365 bet bet365 bet365 bonus bet365 cy βετ365

Bet365: Σεβίγια εναντίον Λεβάντε με δεκάδες ειδικά στοιχήματα

Η Σεβίγια υποδέχεται τη Λεβάντε στο πλαίσιο της 4ης αγωνιστικής της La Liga και η bet365 cy προσφέρει την αναμέτρηση με κορυφαίες αποδόσεις και πλήθος ειδικών αγορών για ποντάρισμα.

Η Σεβίγια πέρασε από την έδρα της νεοφώτιστης Κάδιθ με σκορ 1-3. Το πρώτο μέρος δεν είχε γκολ, όμως στο 48′ οι γηπεδούχοι πήραν προβάδισμα με τον Σάλβι. Χρειάστηκε να μπει στο ματς ο Ντε Γιονγκ για να ισοφαρίσει σε 1-1 στο 65′. Στις καθυστερήσεις οι «Νερβιονένσες» σκόραραν δύο φορές, αρχικά με τον Μουνίρ στο 90′ και τέλος με τον Ράκιτιτς στο 90+4′. Μία νίκη και μία ηττα στα επίσημα με δύο g/g.

Η Λεβάντε ηττήθηκε από τη Βαλένθια εκτός έδρας με σκορ 4-2, στο τοπικό ντέρμπι της πόλης, ενώ για την επόμενη αγωνιστική επικράτησε εκτός έδρας της Οσασούνα με σκορ 1-3. Έμεινε πίσω στο σκορ στο 38′, όμως ισοφάρισε τρία λεπτά αργότερα για το 1-1 του ημιχρόνου. Στο 77′ ολοκλήρωσε την ανατροπή ενώ στο 81′ με τον Μοράλες σφράγισε τη νίκη, πετυχαίνοντας τρίτο γκολ.

Επισκεφθείτε τη σελίδα της bet365 και ανακαλύψτε δεκάδες επιλογές για ποντάρισμα στους αγώνες του προγράμματος σήμερα.