parimatch logo
June 25, 2020 Προσφορές pari match pari match cy parimatch parimatch bonus parimatch cy

Parimatch: Σαουθάμπτον – Άρσεναλ με δεκάδες ειδικά στοιχήματα

Η Σαουθάμπτον αντιμετωπίζει την Άρσεναλ στο πλαίσιο της 31ης αγωνιστικής της Premier League και η parimatch cy προσφέρει την αναμέτρηση με κορυφαίες αποδόσεις και πολλά ειδικά στοιχήματα.

Η Σαουθάμπτον δυσκολεύτηκε για ένα ημίχρονο, όμως πέρασε από την έδρα της Νόριτς με σκορ 0-3 για το πρωτάθλημα. Στο 49′ το πρώτο γκολ και πέντε λεπτά αργότερα το 0-2 από τον Άρμστρονγκ. Το τελικό 0-3 διαμορφώθηκε στο 79′. Δύο νίκες και τρεις ήττες στα τελευταία πέντε παιχνίδια πρωταθλήματος. 3/5 με over 2.5 γκολ.

Η Άρσεναλ προέρχεται από την εκτός έδρας ήττα με αντίπαλο τη Μπράιτον και σκορ 2-1. Η ομάδα του Αρτέτα προηγήθηκε στο 68′ με τον Πεπέ, όμως στο 75′ οι γηπεδούχοι ισοφάρισαν ενώ στις καθυστερήσεις ο Μαπέι ολοκλήρωσε την ανατροπή. Χωρίς νίκη για δύο αγωνιστικές με την επανέναρξη η Άρσεναλ. 4/5 παιχνίδια με εύρος γκολ «2-3».

Επισκεφθείτε τη σελίδα της parimatch για να εξερευνήσετε το πλήθος επιλογών για τα παιχνίδια του προγράμματος σήμερα.