parimatch CY
26 Σεπτεμβρίου, 2019 Προσφορές pari match pari match cy parimatch parimatch bonus parimatch cy

Parimatch: Σοσιεδάδ – Αλαβές με αμέτρητα ειδικά στοιχήματα

Φαβορί η Σοσιεδάδ κόντρα στην Αλαβές και η parimatch cy προσφέρει την αναμέτρηση με κορυφαίες αποδόσεις και πολλά ειδικά στοιχήματα.

Η Ρεάλ Σοσιεδάδ πραγματοποιεί ανοδική πορεία και σημείωσε την τρίτη νίκη στο πρωτάθλημα, έπειτα από πέντε αγωνιστικές. Επικράτησε άνετα της Εσπανιόλ εκτός έδρας με σκορ 1-3, με δύο γκολ από το πρώτο ημίχρονο. Στο 71′ δέχτηκε τη μείωση στο σκορ, όμως τέσσερα λεπτά αργότερα ο Ισακ κλείδωσε το «τρίποντο». 4/5 ματς με under 2.5 και 3/5 με no goal.

Η Αλαβές γνώρισε δεύτερη σερί ήττα, αυτή τη φορά από την Αθλέτικ Μπιλμπάο, εκτός έδρας, με σκορ 2-0. Χωρίς σκορ για δύο σερί παιχνίδια, τρία συνολικά. Όλα τα ματς της έληξαν no goal και under 2.5. Έστω και δύσκολα η Σοσιεδάδ θα πάρει τη νίκη.

Επισκεφθείτε τη σελίδα της parimatch για να εξερευνήσετε το πλήθος επιλογών για τα παιχνίδια του προγράμματος στα ευρωπαϊκά πρωταθλήματα.