parimatch CY
Οκτώβριος 9, 2019 Προσφορές pari match pari match cy parimatch parimatch bonus parimatch cy

Parimatch: Γκάμπα Οσάκα – Σαπόρο με ασυναγώνιστες επιλογές

Η Γκάμπα Οσάκα φιλοξενεί τη Σαπόρο και η parimatch προσφέρει την αναμέτρηση με κορυφαίες αποδόσεις και πολλά ειδικά στοιχήματα.

Η Γκάμπα Οσάκα προέρχεται από εξαιρετική εμφάνιση καθώς επικράτησε της Σαπόρο με σκορ 5-0. Το πρώτο 45λεπτο έληξε χωρίς τέρματα, όμως στο 57′ έγινε το 1-0 και τέσσερα λεπτά αργότερα ο Ουσάμι διπλασίασε το προβάδισμα των γηπεδούχων. Από το 70′ έως το 90′ σκόραραν ακόμα τρία γκολ για να δώσουν διαστάσεις θριάμβου στην επικράτησή τους. Στην προηγούμενη φάση της διοργάνωσης, η Γκάμπα Οσάκα έκανε τη μεγάλη έκπληξη και απέκλεισε την Τόκιο με μία νίκη και μία ήττα. 4/5 παιχνίδια με over 2.5 γκολ σε όλες τις διοργανώσεις.

Η Σαπόρο ήταν απογοητευτική στο τελευταίο της παιχνίδι, ηττήθηκε με σκορ 0-5 από τη Γκάμπα Οσάκα. Με το σκορ στο 2-0 από το 61′, ρίσκαρε για να πάρε θετικό αποτέλεσμα και εκτέθηκε στο τελευταίο εικοσάλεπτο με ακόμα τρία γκολ. Χωρίς νίκη για τέσσερις αναμετρήσεις σε όλες τις διοργανώσεις μετρά δύο ισοπαλίες και ισάριθμες ήττες. Στον προηγούμενο γύρο του J-League Cup απέκλεισε τη Χιροσίμα με μία νίκη και μία ισοπαλία. Στο αγωνιστικό κομμάτι, δεν υπολογίζεται ο Φουκάι εξαιτίας προβλήματος τραυματισμού. 4/6 παιχνίδια με σύνολο γκολ over 3.5.

Επισκεφθείτε τη σελίδα της parimatch για να εξερευνήσετε το πλήθος επιλογών για τα παιχνίδια του προγράμματος σήμερα.