parimatch CY
13 Σεπτεμβρίου, 2019 Προσφορές pari match cy pari mtach parimatch parimatch bonus parimatch cy

Parimatch: “Φούρια Ρόχα” εναντίον “Καγκουρό” με αμέτρητα ειδικά στοιχήματα

Ισπανία εναντίον Αυστραλίας και η parimatch cy προσφέρει την αναμέτρηση με κορυφαίες αποδόσεις και πολλά ειδικά στοιχήματα.

Η Ισπανία δε δυσκολεύτηκε ιδιαίτερα να κάμψει την αντίσταση της Πολωνίας στο παιχνίδι των προημιτελικών, επικράτησε με σκορ 90-78. Ήταν μπροστά από το πρώτο δεκάλεπτο, δεν έχασε ποτέ το προβάδισμά της στο παιχνίδι. Σε καμία περίοδο επίσης, δεν έμεινε πίσω στο επιμέρους σκορ. Αήττητη η Ισπανία, μετρά έξι νίκες σε ισάριθμα ματς στη διοργάνωση.

Η Αυστραλία δυσκολεύτηκε για ένα ημίχρονο με αντίπαλο την Τσεχία, στο τέλος του οποίου είχε προβάδισμα τριών πόντων. Στο τρίτο δεκάλεπτο ξέσπασε και επικράτησε με επιμέρους σκορ 30-18. Έχασε το τελευταίο δεκάλεπτο, όμως δεν της κόστισε.

Επισκεφθείτε τη σελίδα της parimatch για να εξερευνήσετε το πλήθος επιλογών για τα παιχνίδια του προγράμματος σήμερα.