parimatch logo
31 Μαΐου, 2020 Προσφορές pari match pari match cy parimatch parimatch bonus parimatch cy

Parimatch: Αμβούργο εναντίον Βέχεν με δεκάδες ειδικά στοιχήματα

Το Αμβούργο φιλοξενεί τη Βέχεν για την 29η αγωνιστική της 2. Bundesliga και η parimatch προσφέρει την αναμέτρηση με κορυφαίες αποδόσεις και πολλά ειδικά στοιχήματα.

Το Αμβούργο απογοήτευσε στο πλαίσιο της προηγούμενης αγωνιστικής, καθώς “αυτοκτόνησε” στο δεύτερο ημίχρονο με τη Στουτγάρδη και ηττήθηκε με 3-2. Στο πρώτο μέρος είχε προβάδισμα με 0-2. Το νικητήριο γκολ για τους γηπεδούχους σημειώθηκε στις καθυστερήσεις. Έπεσε στην τρίτη θέση της βαθμολογίας, στο -7 από την πρωτοπόρο Μπίλεφελντ. Χωρίς νίκη με την επανέναρξη του πρωταθλήματος, μετρά 3/5 ματς με over 2.5 γκολ.

Η Βέχεν δίνει τη δική της μάχη για την αποφυγή του υποβιβασμού και απέχει τρεις πόντους από τη σωτηρία. Ηττήθηκε από τη Σαντχάουζεν στο προηγούμενο με σκορ 0-1 εντός έδρας. Δύο σερί ήττες, τρεις στα τελευταία πέντε ματς πρωταθλήματος. 3/5 με no goal.

Επισκεφθείτε τη σελίδα της parimatch για να εξερευνήσετε το πλήθος επιλογών για τα παιχνίδια του προγράμματος σήμερα.