Meridianbet CY
Ιούνιος 4, 2020 Προσφορές meridianbet meridianbet bonus meridianbet cy meridianbet cyprus

Meridianbet: Σιράκ – Αραράτ με σούπερ ελκυστικές αποδόσεις

Η Σιράκ αντιμετωπίζει εντός έδρας την Αραράτ για την α’ κατηγορία της Αρμενίας και η meridianbet cy δίνει αμέτρητες επιλογές στους παίκτες για ποντάρισμα σε τελικό νικητή, ακριβές σκορ καθώς και πολλά ειδικά στοιχήματα.

Η Σιράκ απέσπασε ισοπαλία στην έδρα της πρωτοπόρου Αραράτ Αρμενίας (1-1). Ευτύχησε να πάρει προβάδισμα στο σκορ μόλις στο 8’ με τον Μκρτσιάν, ωστόσο στο 37’ ο Βακουλένκο ισοφάρισε σε 1-1 που έμελλε να είναι και το τελικό αποτέλεσμα. Έχει μία ισοπαλία και μία ήττα μέσα στο μήνα Μάιο, ενώ δεν έχει γευτεί τη χαρά της νίκης για τρία παιχνίδια πρωταθλήματος. Στηρίζεται αρκετά στην έδρα της, όπου σε εννέα παιχνίδια έχει πάρει έξι νίκες και μία ισοπαλία. Ωστόσο, κράτησε το μηδέν σε τρία από αυτά.

Η Αραράτ επικράτησε της Μπάναντς με σκορ 1-0 για τη 18η αγωνιστική, όμως στο πρώτο παιχνίδι των πλέι οφ, γνώρισε την ήττα από την Αλασκέρτ με 2-1. Δέχτηκε το πρώτο γκολ στο 19’ και ένα δεύτερο τρία λεπτά προτού ολοκληρωθεί το πρώτο μέρος. Στο 54’ η Αλασκέρτ έμεινε με δέκα παίκτες και δύο λεπτά μετά ο Ντεντέτσκο μείωσε με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι. Μετρά μία νίκη και μία ισοπαλία στα τέσσερα παιχνίδια που έχει παίξει μέσα στο 2020. Έχει σημειώσει μόλις τρεις νίκες στα τελευταία δέκα ματς πρωταθλήματος.

Στη σελίδα της meridianbet υπάρχουν δεκάδες επιλογές για ποντάρισμα στις σημερινές αναμετρήσεις.