Meridianbet CY
Φεβρουάριος 12, 2020 Προσφορές meridianbet meridianbet bonus meridianbet cy

Meridianbet: Ίντερ – Νάπολι με πλήθος ειδικών και σούπερ αποδόσεις

Η Ίντερ υποδέχεται τη Νάπολι στο πλαίσιο των ημιτελικών του Coppa Italia και η meridianbet bet δίνει αμέτρητες επιλογές στους παίκτες για ποντάρισμα σε τελικό νικητή, ακριβές σκορ καθώς και πολλά ειδικά στοιχήματα.

Η Ίντερ προέρχεται από σπουδαία νίκη επί της Μίλαν (4-2) στο «derby della mandonina» και μάλιστα με ανατροπή. Στο ημίχρονο έχανε με σκορ 0-2, όμως παρουσίασε ένα εξαιρετικό πρόσωπο στο δεύτερο μέρος και σκόραρε τέσσερα τέρματα για την ανατροπή. Τρίτη σερί νίκη σε όλες τις διοργανώσεις, «τρέχει» αήττητο σερί δέκα αγωνιστικών. 4/5 ματς με αμφίσκορο τελευταία.

Η Νάπολι υπέστη απρόσμενη ήττα στο πλαίσιο της προηγούμενης αγωνιστικής, αφού έχασε από τη Λέτσε με σκορ 2-3 εντός έδρας. Έμεινε πίσω στο σκορ στο 29′, ισοφάρισε στο 48′, όμως στο 82′ έχανε με 1-3. Απλά μείωσε στις καθυστερήσεις με τον Καγεχόν. Τρεις νίκες και δύο ήττες στα τελευταία πέντε ματς.

Στη σελίδα της meridianbet υπάρχουν δεκάδες επιλογές για ποντάρισμα στις σημερινές αναμετρήσεις.