Meridianbet CY
August 25, 2019 Προσφορές meridianbet prosfores προσφορες

Meridianbet: Χέρτα – Βόλφσμπουργκ με αμέτρητες επιλογές για ποντάρισμα

Χέρτα εναντίον Βόλφσμπουργκ απόψε στη Bundesliga και η Meridianbet δίνει αμέτρητες επιλογές στους παίκτες για ποντάρισμα σε τελικό νικητή, γκολ που θα επιτευχθούν στο ματς καθώς και συνδυαστικά.

Η Χέρτα έκανε την έκπληξη στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος, καθώς απέσπασε ισοπαλία και μάλιστα εκτός έδρας κόντρα στη Μπάγερν Μονάχου. Το σύνολο του Τσόβιτς δεν πτοήθηκε από το πρώτο γκολ των Βαυαρών στο 24’ και απάντησε στο 36’ με τον Λουκεμπάκιο. Δύο λεπτά αργότερα ο Γκρούιτς ολοκλήρωσε την ανατροπή για τους Βερολινέζους, όμως στο δεύτερο μέρος ο Λεβαντόφσκι έφερε εκ νέου το παιχνίδι στα ίσια. Δύο σερί g/g και over 3.5 στα επίσημα.

Η Βόλφσμπουργκάφησε καλές εντυπώσεις από την πρεμιέρα του πρωταθλήματος, καθώς επιβλήθηκε πιο εύκολα απ’ ό,τι δείχνει το τελικό 2-1 της Κολωνίας, εντός έδρας. Πέτυχε το πρώτο γκολ στο 16’, το δεύτερο στο 60’. Οι φιλοξενούμενοι απλά μείωσαν στις καθυστερήσεις για το… over 2.5 γκολ. Μετράει 5 συνεχόμενα παιχνίδια με τέρματα εκατέρωθεν. Δύο over 2.5 γκολ στα επίσημα.

Στη σελίδα της meridianbet υπάρχουν δεκάδες επιλογές για ποντάρισμα στις σημερινές αναμετρήσεις της Bundesliga.