Meridianbet CY
September 26, 2019 Προσφορές meridianbet meridianbet bonus meridianbet cy

Meridianbet: Θέλτα – Εσπανιόλ με πλήθος ειδικών αγορών

Η Θέλτα υποδέχεται την Εσπανιόλ και η Meridianbet bet δίνει αμέτρητες επιλογές στους παίκτες για ποντάρισμα σε τελικό νικητή, ακριβές σκορ καθώς και ειδικά παικτών.

Η Θέλτα παλεύει τα παιχνίδια της, παλεύει για να ανέβει στη βαθμολογία. Στο τελευταίο ματς, πήρε σπουδαία ισοπαλία από την Ατλέτικο στη Μαδρίτη, χωρίς τέρματα. Ήταν η δεύτερη ισοπαλία σε τρεις αγωνιστικές, έμεινε στο μηδέν επιθετικά για δεύτερο συνεχόμενο ματς. Τέσσερα σερί παιχνίδια, έληξαν με under 2.5 γκολ.

Η Εσπανιόλ δεν ήταν καλή στην αναμέτρηση με τη Σοσιεδάδ εντός έδρας και ηττήθηκε με σκορ 1-3. Δέχτηκε δύο γκολ στο πρώτο ημίχρονο, μείωσε στο 71′, όμως τέσσερα λεπτά αργότερα, οι φιλοξενούμενοι πέτυχαν τρίτο γκολ. Τρία σερί over 2.5 γκολ.

Στη σελίδα της meridianbet υπάρχουν δεκάδες επιλογές για ποντάρισμα στις σημερινές αναμετρήσεις στα ευρωπαϊκά πρωταθλήματα.