fonbet cyprus
August 10, 2019 Προσφορές fonbet prosfores προσφορες

Fonbet: Να μπει με το “δεξί” η Σίτι

Η Μάντσεστερ Σίτι έπειτα από την κατάκτηση του Community Shield, ρίχνεται στη “μάχη” της Πρέμιερ Λιγκ, όπου αντιμετωπίζει τη Γουέστ Χαμ και η fonbet προσφέρει μια γκάμα πονταρισμάτων σε τελικό αποτέλεσμα, γκολ και ειδικά παικτών.

Η Γουέστ Χαμ ξεκινά τη χρονιά με υψηλές προσδοκίες για κάτι καλύτερο από τη 10η θέση την περσινή αγωνιστική περίοδο. Έδωσε έξι φιλικά κατά την περίοδο της προετοιμασίας, μεταξύ αυτών και κόντρα στη Σίτι (ήττα με 4-1), τέσσερα από αυτά έληξαν με τέρματα εκατέρωθεν. Ίδιος αριθμός αναμετρήσεων με σύνολο γκολ over 3.5.

Η Μάντσεστερ Σίτι κατέκτησε ήδη το Community Shield, καθώς μετά το 1-1 στην κανονική διάρκεια με τη Λίβερπουλ, ήταν πιο εύστοχη στη διαδικασία των πέναλτι και πήρε το πρώγτο τρόπαιο στη χρονιά. Με 4/5 g/g τελευταία, 5/6 με σύνολο γκολ over 2.5. Χωρίς ήττα σε 90λεπτο.

Στη σελίδα της fonbet θα βρείτε πληθώρα επιλογών για ποντάρισμα στη συγκεκριμένη αναμέτρηση, όπως και των υπόλοιπων της ημέρας στην Πρέμιερ Λιγκ και ευρωπαϊκά πρωταθλήματα.