Winmasters CY
Σεπτέμβριος 8, 2020 Προσφορές winmasters winmasters bonus winmasters cy winmasters cyprus

Winmasters: Δανία – Αγγλία με πλήθος ειδικών αγορών

Η Δανία υποδέχεται την Αγγλία για την α’ κατηγορία του Nations League και η winmasters προσφέρει την αναμέτρηση με τεράστια γκάμα επιλογών και ελκυστικές αποδόσεις.

H Δανία ηττήθηκε με σκορ 0-2 εντός έδρας από το Βέλγιο. Στο πρώτο μέρος είχε την πρωτοβουλία των κινήσεων, όμως ένα γκολ στο 3′ από τον Ντενάγερ διαμόρφωσε το 0-1 του ημιχρόνου. Στο 76′ ο Μέρτενς σκόραρε για το τελικό 0-2. Οι Δανοί ηττήθηκαν έπειτα από δεκαπέντε αγώνες σε επίσημα και φιλικά, σε όλες τις διοργανώσεις που συμμετέχουν τα τελευταία χρόνια. 4/6 ματς με under 2.5.

Η Αγγλία κατάφερε να «αποδράσει» από την έδρα της Ισλανδίας με σκορ 0-1, χάρη σε πέναλτι του Στέρλινγκ στο 90+1′. Δύο λεπτά μετά, ο Μπιάρνασον έχασε πέναλτι και την ευκαιρία να ισοφαρίσει. Τέσσερις σερί νίκες με μηδέν παθητικό η Αγγλία.

Επισκεφθείτε τη σελίδα της winmasters για να εξερευνήσετε το πλήθος επιλογών για τα παιχνίδια του προγράμματος σήμερα.