betonalfa logo
Μάιος 22, 2020 Προσφορές betonalfa betonalfa bonus betonalfa cy betonalfa cyprus

Betonalfa: Χάιντενχαϊμ – Βέχεν με δεκάδες ειδικά στοιχήματα

Η Χάιντενχαϊμ φιλοξενεί τη Βέχεν στο πλαίσιο της 27ης αγωνιστικής της 2. Bundesliga και η betonalfa προσφέρει την αναμέτρηση με τεράστια γκάμα επιλογών και ειδικών στοιχημάτων.

Η Χάιντενχαϊμ δεν ήταν καλή με αντίπαλο τη Μπόχουμ εκτός έδρας και ηττήθηκε με σκορ 3-0. Δέχτηκε δύο γκολ ήδη από το πρώτο ημίχρονο και το τρίτο από τον Γκανβουλά στο 64′. Ήταν η δεύτερη ήττα στα τελευταία πέντε ματς στο πρωτάθλημα, μετρά επίσης μία ισοπαλία και δύο ήττες. 3/5 παιχνίδια με σύνολο γκολ over 2.5. 3/5 επίσης με N/G.

Η Βέχεν πήρε σπουδαία νίκη με αντίπαλο τη Στουργάρδη εντός έδρας, με σκορ 2-1, χάρη σε γκολ με πέναλτι στις καθυστερήσεις. Δεύτερη σερί επιτυχία, την έφερε στις θέσεις των μπαράζ παραμονής, στο -1 από τη Νυρεμβέργη και +1 αντίστοιχα από την Καρλσρούη. Μετρά 3/5 παιχνίδια με γκολ εκατέρωθεν.

Επισκεφτείτε τη σελίδα της betonalfa και ανακαλύψτε αμέτρητες επιλογές για ποντάρισμα στους αγώνες του προγράμματος σήμερα.