Bet365 CY
Οκτώβριος 25, 2019 Προσφορές 365 bet bet365 bet365 bonus bet365 cy βετ365

Bet365: Πλήθος ειδικών αγορών στο Βερόνα – Σασουόλο

Βερόνα εναντίον Σασουόλο και η bet365 cy προσφέρει την αναμέτρηση με κορυφαίες αποδόσεις και πλήθος ειδικών αγορών για ποντάρισμα.

Η Βερόνα ηττήθηκε στο πλαίσιο της προηγούμενης αγωνιστικής στην έδρα της Νάπολι με σκορ 2-0 και σταμάτησε το σερί χωρίς ήττα για τρία ματς. Οι «Παρτενοπέι» με δύο γκολ του Μίλικ, από ένα σε κάθε ημίχρονο επικράτησαν χωρίς να φορτσάρουν. Μία νίκη και δύο ισοπαλίες στα τελευταία πέντε παιχνίδια, μετρά 4/5 με εύρος γκολ «2-3».

Η Σασουόλο γνώρισε την ήττα από την Ίντερ στο πλαίσιο της προηγούμενης αγωνιστικής με σκορ 3-4. Βρέθηκε να χάνει με σκορ 1-3 στο πρώτο ημίχρονο, στο 71′ οι φιλοξενούμενοι ανέβασαν το δείκτη του σκορ στο 1-4. Αντέδρασε η Σασουόλο και μείωσε σε 3-4 στο 81′ όμως δε μπόρεσε να πάρει θετικό αποτέλεσμα. Τρεις σερί ήττες, τέσσερις στα τελευταία πέντε ματς πρωταθλήματος.

Επισκεφθείτε τη σελίδα της bet365 και ανακαλύψτε δεκάδες επιλογές για ποντάρισμα στους αγώνες του Γιουρόπα Λιγκ.