Bet365 CY
January 22, 2020 Προσφορές 365 bet bet365 bet365 bonus bet365 cyprus βετ365

Bet365: Μαν. Γιουνάιτεντ – Μπέρνλι με δεκάδες ειδικά στοιχήματα

Η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ υποδέχεται τη Μπέρνλι για την 25η αγωνιστική της Premier League και η bet365 cyprus προσφέρει την αναμέτρηση με κορυφαίες αποδόσεις και πλήθος ειδικών αγορών για ποντάρισμα.

Η Μάντσεστερ προέρχεται από την ήττα στο μεγάλο ντέρμπι με τη Λίβερπουλ. Έχανε 1-0 από το ημίχρονο, πίεσε πολύ στην επανάληψη, όμως σε κόντρα επίθεση στις καθυστερήσεις δέχτηκε το δεύτερο γκολ. Τρεις νίκες και δύο ήττες ο απολογισμός στα τελευταία πέντε παιχνίδια. Μετρά τέσσερα συνεχόμενα ματς με N/G.

H Μπέρνλι πήρε σημαντική νίκη ενάντια στη Λέστερ εντός έδρας, κάνοντας μάλιστα ανατροπή στο δεύτερο μέρος. Στο 68′ ο Βάρντι έχασε πέναλτι με το σκορ στο 1-1, το νικητήριο γκολ για τους γηπεδούχους σημείωσε ο Γουέστγουντ στο 79′. Νίκησε ύστερα από τέσσερις συνεχόμενες ήττες.

Επισκεφθείτε τη σελίδα της bet365 και ανακαλύψτε δεκάδες επιλογές για ποντάρισμα στους αγώνες του προγράμματος σήμερα.