Bet365 CY
August 2, 2019 Προσφορές bet365 prosfores προσφορες στοιχημα

Bet365: Δεκάδες επιλογές για τη “σέντρα” στην Eredivisie

Σέντρα στο πρωτάθλημα Ολλανδίας, με την Τσβόλε να υποδέχεται τη Βίλεμ. Η bet365 είναι εδώ και προσφέρει δεκάδες επιλογές για ποντάρισμα που αφορούν τον τελικό νικητή, τα γκολ, αλλά και ειδικά παικτών.

Η Τσβόλε πέτυχε να μείνει στην κατηγορία πέρυσι σχετικά άνετα, έπειτα από την αλλαγή προπονητή περίπου στα μισά. Ξεκινά τη νέα αγωνιστική περίοδο με προσδοκίες να μην κινδυνέψει και να είναι πιο «ήσυχη» κατά τη διάρκειά της. Άφησε καλές εντυπώσεις στα φιλικά, αφού κατάφερε να μην ηττηθεί σε τέσσερις αναμετρήσεις. 2/4 ματς με τέρματα εκατέρωθεν.

Η Βίλεμ, έκανε πολύ καλό δεύτερο γύρο την περασμένη αγωνιστική περίοδο που την έφερε έως τη 10η θέση στην κατάταξη. Έδωσε πέντε φιλικά προετοιμασίας τα οποία είχαν όλα εύρος γκολ «2-3». 3/5 με τέρματα εκατέρωθεν, υπέστη μόλις μία ήττα στην προετοιμασία.

Επισκεφθείτε τη σελίδα της bet365 και ανακαλύψτε δεκάδες επιλογές για ποντάρισμα σε γκολ και ειδικά παικτών.