Bet365 CY
Σεπτέμβριος 11, 2020 Προσφορές 365 bet bet 365 cy bet365 bet365 bonus βετ365

Bet365: Άρης – Λαμία με δεκάδες ειδικά στοιχήματα

Ο Άρης φιλοξενεί τη Λαμία για την 1η αγωνιστική της Superleague και η 365 bet προσφέρει την αναμέτρηση με κορυφαίες αποδόσεις και πλήθος ειδικών αγορών για ποντάρισμα.

Ο Άρης προέρχεται από μια ικανοποιητικό πορεία στην περασμένη αγωνιστική περίοδο, αφού μπήκαν στην εξάδα των πλέι οφ. Έφτασε μια «ανάσα» από τον τελικό, όμως γνώρισε αποκλεισμό από την ΑΕΚ στο δεύτερο ματς του «Κλεάνθης Βικελίδης» το οποίο κρίθηκε στην παράταση. Στην τεχνική ηγεσία παραμένει ο Μίκαελ Ένινγκ. Στη φιλική… «πρόβα τζενεράλε» αναδείχτηκε ισόπαλος χωρίς τέρματα με αντίπαλο το Βόλο, εντός έδρας.

Η Λαμία μπορεί να μην έκανε την εξαιρετική πορεία της σεζόν 2018/19. ωστόσο ικανοποίησε και πέρυσι, αφού εξασφάλισε με άνεση την παραμονή της στην κατηγορία. Τερμάτισε στη δέκατη θέση του βαθμολογικού πίνακα, με απόσταση ασφαλείας από την επικίνδυνη ζώνη. Έδωσε πέντε φιλικά κατά την προετοιμασία, πήρε δύο νίκες και ισάριθμες ισοπαλίες. Ηττήθηκε από τον Ιωνικό με σκορ 1-2 στο πιο πρόσφατο.

Επισκεφθείτε τη σελίδα της bet365 και ανακαλύψτε δεκάδες επιλογές για ποντάρισμα στους αγώνες του προγράμματος σήμερα.