serie a analyseis
September 21, 2019 Αναλύσεις Αγώνων αναλύσεις αγώνων αναλυσεις αγωνων ιταλια αναλυσεις αγωνων στοιχημα

Serie A (21/09): Προγνωστικά & Εκτιμήσεις

Με τρεις αναμετρήσεις συνεχίζεται το πρόγραμμα της τέταρτης αγωνιστικής στη Serie A. Ξεχωρίζει το μεγάλο ντέρμπι της Μίλαν κόντρα στην Ίντερ. Οι εταιρείες στοιχήματος προσφέρουν τα ματς, με δεκάδες επιλογές για ποντάρισμα.

Ουντινέζε – Μπρέσια (16:00): Η Ουντινέζε ηττήθηκε δύσκολα στο Μιλάνο από την Ίντερ, κάτι που φαίνεται και από το τελικό σκορ, 1-0. Η ομάδα του Ιγκόρ Τούντορ δέχτηκε γκολ στο φινάλε του πρώτου ημιχρόνου. Δεύτερη σερί ήττα, μετρά επίσης μία νίκη στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος. Η Μπρέσια ηττήθηκε από τη Μπολόνια με σκορ 3-4, εντός έδρας και έμεινε στους τρεις πόντους. Προηγήθηκε με 3-1 στο ημίχρονο, όμως έμεινε με δέκα και δέχτηκε τρία γκολ στο δεύτερο. Ποντάρουμε στον άσο με απόδοση 1.90 στη fonbet.

Γιουβέντους – Βερόνα (19:00): Η Γιουβέντους έφτασε πολύ κοντά στο να πάρει τη νίκη στη Μαδρίτη για την πρώτη αγωνιστική του Τσάμπιονς Λιγκ, όμως ισοφαρίστηκε στις καθυστερήσεις για το 2-2 από την Ατλέτικο. Ισοπαλία χωρίς τέρματα και με τη Φιορεντίνα στο πρωτάθλημα. Αήττητη σε τέσσερις αγωνιστικές. Η Βερόνα ηττήθηκε από τη Μίλαν εντός έδρας, με σκορ 0-1. Μετρά όμως μία νίκη και μία ισοπαλία έως τώρα. Στο 1.65 στη fonbet, ο άσος από το ημίχρονο.

Μίλαν – Ίντερ (21:45): Η Μίλαν δεν εντυπωσιάζει με την απόδοσή της στο πρωτάθλημα, όμως κατάφερε να πάρει δύο νίκες σε τρεις αγωνιστικές. Με το ίδιο σκορ όλα τα παιχνίδια της, 1-0, είτε νίκησε είτε έχασε. Η Ίντερ ήταν κακή και απογοήτευσε στην πρεμιέρα των ομίλων του Τσάμπιονς Λιγκ, αναδείχτηκε ισόπαλη με σκορ 1-1 κόντρα στη Σλάβια Πράγας. Τρεις νίκες σε ισάριθμες αγωνιστικές στο πρωτάθλημα. Είναι ντέρμπι και ανοιχτό σε κάθε αποτέλεσμα. Ποντάρουμε στο g/g με απόδοση 1.85 στη fonbet.