super league analyseis
November 11, 2019 Αναλύσεις Αγώνων αναλύσεις αγώνων αναλυσεις αγωνων σουπερ λιγκ αναλυσεις αγωνων στοιχημα

Super League (11/11): Προβάδισμα στην έδρα

Με την αναμέτρηση της Λάρισας κόντρα στη Λαμία ολοκληρώνεται το πρόγραμμα της δέκατης αγωνιστικής στη Super League. Στο διαδικτυακό στοίχημα Κύπρος θα βρείτε τεράστια γκάμα επιλογών για ποντάρισμα.

Λάρισα – Λαμία (19:30)

Η Λάρισα πήρε σπουδαία νίκη επί του ΟΦΗ στο πλαίσιο της προηγούμενης αγωνιστικής με σκορ 3-2. Έχανε με 0-2 μόλις στο 7′ της αναμέτρησης. Παρ’ όλα αυτά, διεκδίκησε το καλύτερο που μπορούσε από το παιχνίδι, μείωσε αρχικά με τον Μόρα στο 14′. Στο δεύτερο ημίχρονο μπήκε αποφασισμένη για την ανατροπή και τα κατάφερε. Στο 69′ ισοφάρισε με τον Μιλισάβλιεβιτς και δέκα λεπτά αργότερα πέτυχε γκολ νίκης με τον Ντάουντα. Αήττητη για έξι ματς η Λάρισα με τέσσερις νίκες και δύο ισοπαλίες. 3/5 ματς με over 3.5 γκολ.

Η Λαμία πήρε επιτέλους την πρώτη της νίκη στο πρωτάθλημα καθώς επικράτησε του Βόλου εντός έδρας με σκορ 1-0. Οι γηπεδούχοι σκόραραν στο 80′ το μοναδικό τέρμα στο παιχνίδι. Η Λαμία νίκησε έπειτα από δύο σερί ήττες, με ΠΑΟΚ και Αστέρα Τρίπολης ενώ κράτησε το μηδέν στην άμυνα έπειτα από τρεις αγωνιστικές, μετά τη “λευκή ισοπαλία” με τον Παναιτωλικό εντός έδρας. Μία νίκη και τέσσερις ισοπαλίες, ο απολογισμός στη σεζόν, μετρά επτά πόντους συγκομιδή. 4/5 παιχνίδια τελευταία, έληξαν με no goal.

Επιλέγουμε τον άσο με απόδοση συνδυαστικά με under 3.5 με απόδοση 2.00 στη betonalfa.