super league analyseis
November 9, 2019 Αναλύσεις Αγώνων αναλύσεις αγώνων αναλυσεις αγωνων σουπερ λιγκ αναλυσεις αγωνων στοιχημα

Super League (09/11): Αμφίσκορο στο Ηράκλειο

Δύο αναμετρήσεις περιλαμβάνει το πρόγραμμα της ημέρας στη Super League, στο πλαίσιο της δέκατης αγωνιστικής. Οι στοιχηματικές Κύπρος προσφέρουν τεράστια γκάμα επιλογών για ποντάρισμα.

Βόλος – Παναιτωλικός (17:15): Δεν είναι σε καλή κατάσταση ο Βόλος, μετρά πέντε συνεχόμενες ήττες στο πλαίσιο του πρωταθλήματος. Τελευταία, ηττήθηκε από τη Λαμία με σκορ 1-0, εκτός έδρας. Τα δύο πιο πρόσφατα ματς του έληξαν με under 2.5 και N/G. Ο Παναιτωλικός είναι επίσης σε δεινή βαθμολογική θέση, όμως απέσπασε ισοπαλία με αντίπαλο τον Αστέρα Τρίπολης εντός έδρας με σκορ 1-1. Τρεις ισοπαλίες και δύο ήττες στα τελευταία πέντε ματς στη Super League. Ρίσκο στον άσο με απόδοση 2.00 στη betonalfa.

ΟΦΗ – ΠΑΟΚ (19:30): Ο ΟΦΗ έχασε προβάδισμα δύο τερμάτων με αντίπαλο τη Λάρισα και δεν πήρε τίποτα από την αναμέτρηση στο “AEL Arena”. Στο 7′ το 0-2, στο 79′ ο Ντάουντα το 3-2. Τρεις νίκες και δύο ήττες στα τελευταία πέντε ματς, με 3/5 over 3.5. Ο ΠΑΟΚ κατάφερε να μη χάσει από τον Παναθηναϊκό στην Τούμπα, αναδείχτηκε ισόπαλος με σκορ 2-2, ισοφαρίζοντας με πέναλτι στο τελευταία λεπτό των καθυστερήσεων. Στο -2 από τον Ολυμπιακό. Επιλέγουμε το g/g με απόδοση 1.70 στη betonalfa.