serie a analyseis
October 26, 2019 Αναλύσεις Αγώνων αναλύσεις αγώνων αναλυσεις αγωνων ιταλια αναλυσεις αγωνων στοιχημα

Serie A (26/10): Νίκες για “Γιούβε” και Ίντερ

Τρεις αναμετρήσεις περιλαμβάνει το πρόγραμμα της ημέρας στη Serie A, στο πλαίσιο της ένατης αγωνιστικής. Πάμε στοίχημα με δύο ενδιαφέρουσες επιλογές.

Λέτσε – Γιουβέντους (16:00): Η Λέτσε έβγαλε για ακόμα μία αγωνιστική το μαχητικό της πρόσωπο και κατάφερε να αποσπάσει ισοπαλία στο Μιλάνο απέναντι στη Μίλαν, με σκορ 2-2. Στις καθυστερήσεις του αγώνα, ο Καλντερόνι, ισοφάρισε για το τελικό αποτέλεσμα. Μία νίκη και μία ισοπαλία στα τελευταία πέντε παιχνίδια πρωταθλήματος. 4/5 ματς τελευταία με γκολ εκατέρωθεν. Η Γιουβέντους, προέρχεται από δύσκολη νίκη επί της Λοκομοτίβ Μόσχας (2-1) για το Τσάμπιονς Λιγκ. Στη Serie A, νίκησε με το ίδιο σκορ τη Μπολόνια εντός έδρας. Χαμηλά το διπλό, επιλέγουμε το εύρος γκολ “2-3”, με απόδοση 1.97 στην parimatch.

Ίντερ – Πάρμα (19:00): Η Ίντερ πήρε μεγάλη νίκη επί της Ντόρτμουντ (2-0) εντός έδρας για το Τσάμπιονς Λιγκ, αποτέλεσμα που τη βάζει ξανά στο κόλπο της πρόκρισης. Τέσσερις νίκες και μία ήττα στα τελευταία πέντε ματς πρωταθλήματος. Στο -1 από την πρώτη θέση. Η Πάρμα πήρε εύκολη νίκη με αντίπαλο τη Τζένοα εντός έδρας στο πλαίσιο της προηγούμενης αγωνιστικής, επικράτησε με σκορ 5-1 και βρίσκεται κοντά στην πρώτη εξάδα. Ποντάρουμε στο g/g με απόδοση 1.97 στην parimatch.

Τζένοα – Μπρέσια (21:45): Η Τζένοα γνώρισε βαριά ήττα στο πλαίσιο της προηγούμενης αγωνιστικής στην έδρα της Πάρμα, το τελικό 5-1 δεν αφήνει πολλά περιθώρια για θετικές λεπτομέρειες. Τρίτη σερί ήττα, τέταρτη στα τελευταία πέντε παιχνίδια πρωταθλήματος. Η Τζένοα είναι στις τελευταίες θέσεις της κατάταξης και δείχνει ότι θα έχει δύσκολη χρονιά. Η Μπρέσια απέσπασε ισοπαλία χωρίς τέρματα ενάντια στη Φιορεντίνα εντός έδρας και έμεινε για τρίτο συνεχόμενο παιχνίδι χωρίς νίκη. 3/4 ματς με under 2.5 γκολ εκτός έδρας. Αμφίρροπο ματς, επιλέγουμε την ισοπαλία με απόδοση 2.85 στην parimatch.