serie a analyseis
September 22, 2019 Αναλύσεις Αγώνων αναλύσεις αγώνων αναλυσεις αγωνων ιταλια αναλυσεις αγωνων στοιχημα

Serie A (22/09): Προγνωστικά & Εκτιμήσεις

Με έξι αναμετρήσεις συνεχίζεται το πρόγραμμα της τέταρτης αγωνιστικής στη Serie A. Επισκεφτείτε τη σελίδα της bet365 cyprus για να επιλέξετε πονταρίσματα ανάμεσα σε δεκάδες ειδικά στοιχήματα.

Σασουόλο – ΣΠΑΛ (13:30): Η Σασουόλο ηττήθηκε από τη Ρόμα εκτός έδρας με σκορ 4-2. Απλά μάζεψε το σκορ στο δεύτερο μέρος. Μία νίκη και δύο ήττες ο απολογισμός, όλα τα παιχνίδια της είχαν combo g/g και over 2.5. Η ΣΠΑΛ πανηγύρισε σπουδαία νίκη επί της Λάτσιο, η οποία ήταν η πρώτη στο πρωτάθλημα φέτος. Με ανατροπή μάλιστα, αφού έχανε 0-1 στο ημίχρονο. 2/3 παιχνίδια με over 2.5 γκολ. Ποντάρουμε στο over 2.5 γκολ με απόδοση 1.80 στη bet365.

Λέτσε – Νάπολι (16:00): Η Λέτσε πέρασε από την έδρα της Τορίνο με σκορ 1-2 και πανηγύρισε την πρώτη τη νίκη στο σεζόν. Δύο ήττες χωρίς καν να σκοράρει στις δύο πρώτες αγωνιστικές. Η Νάπολι προέρχεται από πολύ σημαντική νίκη στην πρεμιέρα των ομίλων του Τσάμπιονς Λιγκ, επικράτησε με σκορ 2-0 της πρωταθλήτριας Ευρώπης, Λίβερπουλ εντός έδρας. Δύο σερί νίκες με μηδέν παθητικό. Ποντάρουμε στο «διπλό» με over 2.5 στο 1.90 στη bet365.

Μπολόνια – Ρόμα (16:00): Η Μπολόνια πραγματοποίησε επική ανατροπή στο σκορ στο τελευταίο ματς πρωταθλήματος, στην έδρα της Μπρέσια. Έχανε με σκορ 3-1 στο ημίχρονο και έφτασε στο 3-4 στο 80’, με τους γηπεδούχους να παίζουν με δέκα από το 48’. Δύο νίκες και μία ισοπαλία σε τρία ματς. Η Ρόμα ξεκίνησε με νίκη στο Γιουρόπα Λιγκ, συνέτριψε τη Μπασακσεχίρ με 4-0 στο «Ολίμπικο». Αήττητη σε τέσσερα επίσημα. Επιλογή το comso g/g και over 2.5, στο 1.72 στη bet365.

Σαμπντόρια – Τορίνο (16:00): Η Σαμπντόρια έχει ξεκινήσει πολύ άσχημα το πρωτάθλημα, υπέστη τρίτη σερί ήττα. Καλύτερη σε όλους τους τομείς η Νάπολι, επικράτησε με σκορ 2-0. Από ένα γκολ σε κάθε ημίχρονο. Η Τορίνο γνώρισε ήττα «σοκ» από τη Λέτσε εντός έδρας με σκορ 1-2, η οποία ήταν και η πρώτη στο πρωτάθλημα. Μετρά 5 συνεχόμενα παιχνίδια με combo g/g και over 2.5. Στο 1.61 στη bet365 το g/g.

Αταλάντα – Φιορεντίνα (19:00): Η Αταλάντα γνώρισε εκτός έδρας συντριβή στην πρεμιέρα της στο Τσάμπιονς Λιγκ, έχασε στην Κροατία από τη Ντινάμο Ζάγκρεμπ με σκορ 4-0. Δύο νίκες και μία ήττα στο πρωτάθλημα. Η Φιορεντίνα έκοψε βαθμούς από τη Γιουβέντους, με την οποία αναδείχτηκε ισόπαλη χωρίς τέρματα στη Φλωρεντία. Πρώτος βαθμός για τους «Βιόλα» στη σεζόν. Άσος με απόδοση 2.10 στη bet365.

Λάτσιο – Πάρμα (21:45): Η Λάτσιο υπέστη απρόσμενη ήττα από τη ΣΠΑΛ εκτός έδρας με 2-1. Προηγήθηκε στο ημίχρονο με 1-0, δέχτηκε την ανατροπή στο δεύτερο. Ηττήθηκε και από την Κλουζ στην πρώτη αγωνιστική των ομίλων του Γιουρόπα με το ίδιο σκορ. Χωρίς νίκη για τρεις αγωνιστικές. Η Πάρμα δεν κατάφερε να χτίσει νικηφόρο σερί, ηττήθηκε στην έδρα της, από την Κάλιαρι με 1-3. Δεύτερη ήττα σε τρεις αναμετρήσεις στο πρωτάθλημα. Άσος απ’ το ημίχρονο με απόδοση 1.83 στη bet365.