serie a analyseis
Οκτώβριος 19, 2019 Αναλύσεις Αγώνων αναλύσεις αγώνων αναλυσεις αγωνων ιταλια αναλυσεις αγωνων στοιχημα

Serie A (19/10): Φορμαρισμένη Αταλάντα, ακάθεκτη “Γιούβε”

Τρεις αναμετρήσεις περιλαμβάνει το πρόγραμμα της ημέρας στη Serie A, στο πλαίσιο της όγδοης αγωνιστικής. Εκμεταλλευτείτε τις προσφορές στοιχηματικών εταιριών για να ποντάρετε στους αγώνες.

Λάτσιο – Αταλάντα (16:00): Η Λάτσιο αναδείχτηκε ισόπαλη με σκορ 2-2 στην έδρα της Μπολόνια στο πλαίσιο της προηγούμενης αγωνιστικής πριν από τη διακοπή. Έμεινε πίσω στο σκορ δύο φορές, όμως είχε τα ψυχικά αποθέματα να ισοφαρίσει. Οι ομάδες ολοκλήρωσαν το παιχνίδι με δέκα παίκτες. Δύο νίκες και μία ισοπαλία στα τελευταία πέντε ματς πρωταθλήματος. Η Αταλάντα είναι σε εξαιρετική κατάσταση και επικράτησε της Λέτσε εντός έδρας με σκορ 3-1. Τέταρτη νίκη σε διάστημα πέντε αγωνιστικών. Στο -3 από την κορυφή. Ποντάρουμε στο “διπλό” με απόδοση 3.15 στην parimatch.

Νάπολι – Βερόνα (19:00): Η Νάπολι έμεινε στο μηδέν με αντίπαλο την Τορίνο εκτός έδρας, αποτέλεσμα που την κράτησε στο -6 από την κορυφή της βαθμολογίας. Τρεις νίκες και μία ισοπαλία στα τελευταία πέντε παιχνίδια πρωταθλήματος. Μετρά 3/5 παιχνίδια με no goal. Η Βερόνα επικράτησε της Σαμπντόρια με σκορ 2-0 εντός έδρας στο πλαίσιο της προηγούμενης αγωνιστικής. Δεύτερη νίκη σε επτά ματς πρωταθλήματος. Μετρά 4/5 παιχνίδια με under 2.5 γκολ. Επιλέγουμε ποντάρισμα να κερδίσει και τα δύο ημίχρονα η Νάπολι με απόδοση 2.37 στην parimatch.

Γιουβέντους – Μπολόνια (21:45): Η Γιουβέντους έδειξε ότι παραμένει το αφεντικό στην κατηγορία και πέρασε από το Μιλάνο νικώντας την (αήττητη έως τότε) Ίντερ με 1-2 και ανέβηκε στην κορυφή του βαθμολογικού πίνακα. Μετρά έξι νίκες και μία ισοπαλία σε επτά αγωνιστικές. Η Μπολόνια απέσπασε ισοπαλία με αντίπαλο τη Λάτσιο εντός έδρας με σκορ 2-2, όμως δεν έχει νίκη για τέσσερα ματς. Επιλογή ο άσος από το ημίχρονο με απόδοση 1.94 στην parimatch.