serie a analyseis
November 3, 2019 Αναλύσεις Αγώνων αναλύσεις αγώνων αναλυσεις αγωνων ιταλια αναλυσεις αγωνων στοιχημα

Serie A (03/11): Αμφίσκορο στο Μιλάνο

Έξι αναμετρήσεις περιλαμβάνει το πρόγραμμα της ημέρας για την ενδέκατη αγωνιστική στη Serie A. Εκμεταλλευτείτε τα μπόνους στοιχηματικών εταιριών για να ποντάρετε στον αγώνα.

Αταλάντα – Κάλιαρι (13:30): Η Αταλάντα απέσπασε ισοπαλία στην έδρα της Νάπολι με σκορ 2-2, ισοφαρίζοντας με τον Ίλιτσιτς στο 86′. Δύο νίκες και ισάριθμες ισοπαλίες στα τελευταία πέντε παιχνίδια πρωταθλήματος. Επτά συνεχόμενα ματς με g/g. Η Κάλιαρι νίκησε με σκορ 3-2 τη Μπολόνια εντός έδρας, σ’ ένα παιχνίδι που χρειάστηκε να κάνει ανατροπή στο δεύτερο ημίχρονο. Αήττητη για οκτώ αγωνιστικές. Ποντάρουμε στο g/g με απόδοση 1.65 στη winmasters.

Τζένοα – Ουντινέζε (16:00): Η Τζένοα ηττήθηκε από τη Γιουβέντους εκτός έδρας με σκορ 2-1 στο πλαίσιο της εμβόλιμης αγωνιστικής. Χρειάστηκε ένα πέναλτι από το Ρονάλντο στις καθυστερήσεις για να ηττηθεί η ομάδα από τη Γένοβα. Βαριά ήττα για την Ουντινέζε από τη Ρόμα εντός έδρας, με σκορ 0-4. Δεύτερη συνεχόμενη ήττα, η τρίτη σε διάστημα πέντε αγωνιστικών. Δύο σερί over 3.5 γκολ. Ποντάρουμε στον άσο με απόδοση 1.90 στη winmasters.

Βερόνα – Μπρέσια (16:00): Η Βερόνα πήρε πολύ σημαντική νίκη στην έδρα της Πάρμα με σκορ 0-1 για την προηγούμενη αγωνιστική του πρωταθλήματος. Νίκησε έπειτα από δύο σερί ήττες. Έξι συνεχόμενα under 2.5 γκολ. Η Μπρέσια έχασε εντός έδρας από την Ίντερ με σκορ 1-2, το μόνο που κατάφερε ήταν να μειώσει με αυτογκόλ του Σκρίνιαρ στο 76′. Χωρίς νίκη για πέντε αγωνιστικές, με μόλις μία ισοπαλία ως θετικό αποτέλεσμα. Ποντάρουμε στο under 2.5 με απόδοση 1.75 στη winmasters.

Λέτσε – Σασουόλο (16:00): Η Λέτσε απέσπασε ισοπαλία με αντίπαλο τη Σαμπντόρια εκτός έδρας και σκορ 1-1, ήταν η τρίτη συνεχόμενη με γκολ εκατέρωθεν. Χωρίς νίκη για πέντε αγωνιστικές. Η Σασουόλο έχασε εντός έδρας από τη Φιορεντίνα με σκορ 1-2, με τους φιλοξενούμενους να κάνουν την ανατροπή στο σκορ στο δεύτερο ημίχρονο. Μία νίκη και τέσσερις ήττες στα τελευταία πέντε παιχνίδια. Ποντάρουμε στο g/g με απόδοση 1.60 στη winmasters.

Φιορεντίνα – Πάρμα (19:00): Η Φιορεντίνα πήρε σπουδαία νίκη στην έδρα της Σασουόλο με σκορ 1-2, κυρίως γιατί ανέτρεψε την κατάσταση στο δεύτερο μέρος. Επέστρεψε στις επιτυχίες ύστερα από την ήττα με αντίπαλο τη Λάτσιο. Η Πάρμα γνώρισε απρόσμενη εντός έδρας ήττα από τη Βερόνα με 0-1. Δύο νίκες και μία ισοπαλία στα τελευταία πέντε παιχνίδια. Χαμηλά ο άσος, δεν υπάρχει λόγος να ρισκάρουμε κάποιο άλλο σημείο. No bet.

Μίλαν – Λάτσιο (21:45): Η Μίλαν κέρδισε με δυσκολία τη ΣΠΑΛ εντός έδρας με σκορ 1-0 στο πλαίσιο της προηγούμενης αγωνιστικής και επέστρεψε στις νίκες ύστερα από δύο ματς. Μετρά 4/5 παιχνίδια με αμφίσκορο. Η Λάτσιο συνέτριψε την Τορίνο εντός έδρας με σκορ 4-0 και έκανε τη δεύτερη συνεχόμενη νίκη της στη Serie A. Επτά συνεχόμενα ματς με over 2.5 γκολ. Επιλογή το g/g με απόδοση 1.70 στη winmasters.