serie a analyseis
November 2, 2019 Αναλύσεις Αγώνων αναλύσεις αγώνων αναλυσεις αγωνων ιταλια αναλυσεις αγωνων στοιχημα

Serie A (02/11): Τα φώτα σε Ρώμη και Τορίνο

Τρεις αναμετρήσεις περιλαμβάνει το πρόγραμμα της ημέρας για την ενδέκατη αγωνιστική στη Serie A. Εκμεταλλευτείτε τα μπόνους στοιχηματικών εταιριών για να ποντάρετε στον αγώνα.

Ρόμα – Νάπολι (16:00): Η Ρόμα πέρασε με άνεση από την έδρα της Ουντινέζε, με σκορ 0-4 στο πλαίσιο της προηγούμενης αγωνιστικής και σημείωσε τη δεύτερη νίκη στη σειρά στο πρωτάθλημα. Μετρά επίσης τρεις ισοπαλίες σε σύνολο πέντε ματς, σε όλες τις διοργανώσεις. 3/5 ματς με G/G. Η Νάπολι έμεινε στο 2-2 εντός έδρας με αντίπαλο την εξαιρετική Αταλάντα, ισοφαρίστηκε στο 86′ από το Ίλιτσιτς. Δύο νίκες και τρεις ισοπαλίες σε πέντε ματς, αήττητη για επτά. Ποντάρουμε στο over 2.5 με απόδοση 1.65 στη winmasters.

Μπολόνια – Ίντερ (19:00): Η Μπολόνια ηττήθηκε με ανατροπή από τη Κάλιαρι εκτός έδρας με 3-2, αποτέλεσμα που ήταν η τρίτη ήττα της σε διάστημα πέντε αγωνιστικών στο πρωτάθλημα. Μετρά τέσσερα σερί παιχνίδια με γκολ εκατέρωθεν. Η Ίντερ επικράτησε πιο εύκολα απ’ ό,τι δείχνει το τελικό 1-2 της Μπρέσια εκτός έδρας και συνεχίζει να κυνηγά τη Γιουβέντους στην κορυφή. Δύο νίκες και μία ισοπαλία στα τελευταία πέντε ματς σε όλες τις διοργανώσεις. 4/5 ματς έληξαν με over 2.5 γκολ. Επιλογή το διπλό με απόδοση 1.95 στη winmasters.

Τορίνο – Γιουβέντους (21:45): H Τορίνο δεν είναι σε καλή κατάσταση, γνώρισε βαριά εκτός έδρας ήττα από τη Λάτσιο με σκορ 4-0 στο πλαίσιο της προηγούμενης αγωνιστικής του πρωταθλήματος. Συμπλήρωσε πέντε αγώνες δίχως νίκη, με δύο ισοπαλίες και τρεις ήττες. 3/5 ματς με under 2.5 γκολ. Η Γιουβέντους νίκησε πολύ δύσκολα τη Τζένοα στο Τορίνο με 2-1, χάρη σε πέναλτι του Ρονάλντο στο τελευταίο λεπτό των καθυστερήσεων. Μετρά πέντε σερί ματς με αμφίσκορο. Ποντάρουμε στο g/g με απόδοση 1.90 στη winmasters.