premier league analyseis
Ιανουάριος 22, 2020 Αναλύσεις Αγώνων αναλύσεις αγώνων αναλυσεις αγωνων πρεμιερ λιγκ αναλυσεις αγωνων στοιχημα

Premier League 22/01: Τότεναμ από ημίχρονο

Τρεις αναμετρήσεις περιλαμβάνει το πρόγραμμα της ημέρας στην Premier League, στο πλαίσιο της 24ης, εμβόλιμης αγωνιστικής. Πάμε στοίχημα με πολλές και ενδιαφέρουσες επιλογές για ποντάρισμα.

Play Now
*21+ ΚΕΘΕΑ: 2109237777‍, Εποπτεία εμπ.επικ/νίας: ΕΕΕΠ

Λέστερ – Γουέστ Χαμ (21:30): Η Λέστερ γνώρισε απρόσμενη εκτός έδρας ήττα από τη Μπέρνλι με σκορ 2-1. Προηγήθηκε στο ημίχρονο, όμως στο 56′ ο Γουντ ισοφάρισε. Στο 68′ ο Βάρντι έχασε πέναλτι για το 1-2 και στο 79′ οι γηπεδούχοι πήραν το ματς. Δεύτερη σερί ήττα για τις “Αλεπούδες”, τρία ματς συνολικά χωρίς νίκη. 5 σερί με εύρος γκολ “2-3”. Η Γουέστ Χαμ αναδείχτηκε ισόπαλη με σκορ 1-1 με αντίπαλο την Έβερτον εντός έδρας και μετρά δύο νίκες και μία ισοπαλία σε πέντε αγώνες τελευταία. Τρία συνεχόμενα ματς με under 2.5 γκολ. Ποντάρουμε στον άσο με over 1.5 γκολ με απόδοση 1.70 στον stoiximan.

Τότεναμ – Νόριτς (21:30): Η Τότεναμ δεν τα κατάφερε στην έδρα της Γουότφορντ και έμεινε στο μηδέν. Τρίτο παιχνίδι που δεν καταφέρνει να σκοράρει η ομάδα του Μουρίνιο στα πρόσφατα πέντε σε όλες τις διοργανώσεις. Αισθητή η απουσία του Χάρι Κέιν από τη “γραμμή κρούσης”. 4/5 παιχνίδια με under 2.5 γκολ. Η Νόριτς πήρε πολύ σημαντική νίκη επί της Μπόρνμουθ με σκορ 1-0 εντός έδρας, αναφορικά με τη μάχη που δίνει να αποφύγει τον υποβιβασμό. Νίκησε έπειτα από εννέα αγωνιστικές, μετρά μία νίκη και δύο ισοπαλίες στα τελευταία πέντε. 3/5 με under 2.5 γκολ. Επιλέγουμε τον άσο από το ημίχρονο με απόδοση 1.97 στον stoiximan.

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Μπέρνλι (21:30): Η Μάντσεστερ προέρχεται από την ήττα στο μεγάλο ντέρμπι με τη Λίβερπουλ. Έχανε 1-0 από το ημίχρονο, πίεσε πολύ στην επανάληψη, όμως σε κόντρα επίθεση στις καθυστερήσεις δέχτηκε το δεύτερο γκολ. Τρεις νίκες και δύο ήττες ο απολογισμός στα τελευταία πέντε παιχνίδια. Μετρά τέσσερα συνεχόμενα ματς με N/G. η Μπέρνλι πήρε σημαντική νίκη ενάντια στη Λέστερ εντός έδρας, κάνοντας μάλιστα ανατροπή στο δεύτερο μέρος. Στο 68′ ο Βάρντι έχασε πέναλτι με το σκορ στο 1-1, το νικητήριο γκολ για τους γηπεδούχους σημείωσε ο Γουέστγουντ στο 79′. Νίκησε ύστερα από τέσσερις συνεχόμενες ήττες. Ποντάρουμε στο over 2.5 με απόδοση 1.85 στον stoiximan.