premier league analyseis
November 10, 2019 Αναλύσεις Αγώνων αναλύσεις αγώνων αναλυσεις αγωνων πρεμιερ λιγκ αναλυσεις αγωνων στοιχημα

Premier League (10/11): Ντέρμπι τίτλου στο “Άνφιλντ”

Τρεις αναμετρήσεις περιλαμβάνει το πρόγραμμα της ημέρας στην Premier League, στο πλαίσιο της δωδέκατης αγωνιστικής. Πάμε στοίχημα με ενδιαφέρουσες επιλογές.

Play Now
*21+ ΚΕΘΕΑ: 2109237777‍, Εποπτεία εμπ.επικ/νίας: ΕΕΕΠ

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Μπράιτον (16:00): Η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ πήρε εύκολη νίκη επί της Παρτίζαν στο πλαίσιο της προηγούμενης αγωνιστικής του Γιουρόπα Λιγκ, με σκορ 3-0 και έφτασε τις τέσσερις σε πέντε ματς το τελευταίο διάστημα. Μόλις μία νίκη στο πρωτάθλημα ωστόσο, έχασε από τη Μπόρνμουθ με 1-0 στο τελευταίο. Η Μπράιτον επικράτησε της Νόριτς με σκορ 2-0 εντός έδρας, αποτέλεσμα που ήταν η τρίτη σερί επιτυχία στο γήπεδό της. Ποντάρουμε στον άσο με απόδοση 1.67 στον stoiximan.

Γουλβς – Άστον Βίλα (16:00): Η Γουλβς επικράτησε της Σλόβαν Μπρατισλάβας με σκορ 1-0 στο Γιουρόπα Λιγκ και μετρά δύο νίκες στα τελευταία πέντε παιχνίδια σε όλες τις διοργανώσεις που συμμετέχει. Αναδείχτηκε ισόπαλη με σκορ 1-1 στο Λονδίνο κόντρα στην Άρσεναλ την προηγούμενη αγωνιστική. Η Άστον Βίλα από την πλευρά της, έχασε από τη Λίβερπουλ με σκορ 1-2 εντός έδρας, με τους φιλοξενούμενους να κάνουν ανατροπή στα τελευταία λεπτά. Επιλέγουμε τον άσο με απόδοση 1.87 στον stoiximan.

Λίβερπουλ – Μάντσεστερ Σίτι (18:30): Η Λίβερπουλ απέδρασε από το γήπεδο της Άστον Βίλα με νίκη, πραγματοποιώντας ανατροπή στα τελευταία λεπτά της αναμέτρησης. Είναι στην κορυφή της κατάταξης με έξι πόντους διαφορά από τη Μάντσεστερ Σίτι και μετρά έντεκα παιχνίδια αήττητη σε όλες τις διοργανώσεις. Η Σίτι έμειναν στο 1-1 με την Αταλάντα εκτός έδρας για το Τσάμπιονς Λιγκ, σε μια αναμέτρηση στην οποία δεν είχαν σημαντικό βαθμολογικό κίνητρο. Δύσκολη νίκη επί της Σαουθάμπτον για το πρωτάθλημα. Ποντάρουμε στο 2 dnb με απόδοση 1.91 στον stoiximan.