la liga analyseis
22 Νοεμβρίου, 2019 Αναλύσεις Αγώνων αναλύσεις αγώνων αναλυσεις αγωνων ισπανια αναλυσεις αγωνων στοιχημα

La Liga 22/11: Προβάδισμα στην έδρα

Με την αναμέτρηση της Λεβάντε ενάντια στη Μαγιόρκα ξεκινά η 14η αγωνιστική της La Liga. Εκμεταλλευτείτε τα μπόνους στοιχηματικών εταιρειών για να ποντάρετε στους αγώνες.

Λεβάντε – Μαγιόρκα (22:00)

Η Λεβάντε ηττήθηκε στο πλαίσιο της προηγούμενης αγωνιστικής από την Αθλέτικ Μπιλμπάο εκτός έδρας με σκορ 2-1. Πρώτη ήττα ύστερα από δύο σερί νίκες, τρίτη φορά που μένει χωρίς βαθμό στα πρόσφατα πέντε παιχνίδια στη La Liga. Τρία συνεχόμενα ματς με g/g και over 2.5. Εντός έδρας δέχεται γκολ σε τέσσερα από τα έξι ματς.

Η Μαγιόρκα πήρε σημαντική νίκη επί της Βιγιαρεάλ εντός έδρας με σκορ 3-1. Προηγήθηκε με σκορ 2-0 στο ημίχρονο, ενώ στο 49′ ο Καθόρλα μείωσε για το “Κίτρινο Υποβρύχιο” σε 2-1. Τέσσερα λεπτά μετά οι γηπεδούχοι ανέβασαν το δείκτη του σκορ στο 3-1 και εξασφάλισε το “τρίποντο”. Δύο νίκες και μία ισοπαλία στα τελευταία πέντε ματς. Τρία συνεχόμενα over 2.5 γκολ.

Η Λεβάντε είναι αξιόπιστη εντός έδρας και έχει τον πρώτο λόγο για τη νίκη. Η Μαγιόρκα έχει μόνο ήττες μακριά από το γήπεδό της. Επιλέγουμε τον άσο με απόδοση 1.85 στη meridianbet.