la liga analyseis
September 21, 2019 Αναλύσεις Αγώνων αναλύσεις αγώνων αναλυσεις αγωνων ισπανια αναλυσεις αγωνων στοιχημα

La Liga (21/09): Προγνωστικά & Εκτιμήσεις

Με τέσσερις αναμετρήσεις συνεχίζεται η πέμπτη αγωνιστική στη La Liga. Εκμεταλλευτείτε τις προσφορές στοιχηματικών εταιριών για να ποντάρετε στους αγώνες.

Play Now
*21+ ΚΕΘΕΑ: 2109237777‍, Εποπτεία εμπ.επικ/νίας: ΕΕΕΠ

Βιγιαρεάλ – Βαγιαδολίδ (14:00): Η Βιγιαρεάλ πέρασε με άνεση από την έδρα της Λεγανές στο πλαίσιο της προηγούμενης αγωνιστικής, καθώς επικράτησε με σκορ 0-3. Σκόραρε δύο τέρματα στο πρώτο ημίχρονο και το τελευταίο στις καθυστερήσεις του ματς. Πρώτη νίκη στο πρωτάθλημα, μετρά επίσης δύο ισοπαλίες και μία ήττα. Όλα είχαν over 2.5 γκολ. Η Βαγιαδολίδ απέσπασε ισοπαλία με αντίπαλο τη Οσασούνα εντός έδρας, με σκορ 1-1. Ήταν η δεύτερη σε τέσσερα ματς πρωταθλήματος, μετρά μόλις μία ήττα. Επικίνδυνοι οι φιλοξενούμενοι, επιλέγουμε το g/g με απόδοση 1.80 στο stoiximan.

Λεβάντε – Έιμπαρ (17:00): Η Λεβάντε ηττήθηκε στο «Σαντιάγο Μπερναμπέου» από τη Ρεάλ Μαδρίτης με σκορ 3-2, όμως κέρδισε τις εντυπώσεις. Το σκορ στο πρώτο μέρος ήταν στο 3-0, η Λεβάντε ήταν πιο ουσιαστική στο δεύτερο μέρος και σκόραρε δύο τέρματα έως το 75’ και άγχωσε τους «Μερένγκες». Δύο νίκες και ισάριθμες ήττες στο πρωτάθλημα. Η Έιμπαρ γνώρισε την ήττα εντός έδρας από την Εσπανιόλ, με σκορ 1-2. Προηγήθηκε στο 58’ με τον Ράμις, όμως οι φιλοξενούμενοι έκαναν την ανατροπή σε τρία λεπτά από το 76’ έως το 79’. Χωρίς νίκη στη σεζόν οι Βάσκοι. Άσος με απόδοση 2.13 στον stoiximan.

Play Now

Ατλέτικο Μαδρίτης – Θέλτα (19:30): H Ατλέτικο προέρχεται από την πρώτη ήττα στο πρωτάθλημα, μετά το απόλυτο τριών νικών. Έχασε στην έδρα της Σοσιεδάδ με σκορ 2-0, πραγματοποιώντας κακή εμφάνιση. Δέχτηκε τα γκολ στο δεύτερο μέρος. Μετρά 3/5 παιχνίδια με no goal τελευταία. Η Θέλτα υπέστη τη δεύτερη ήττα της στο πρωτάθλημα, καθώς δεν κατάφερε να πάρει θετικό αποτέλεσμα στο “Μπαλαΐδος” από τη Γρανάδα. Το παιχνίδι “στράβωσε” από πολύ νωρίς καθώς έμεινε με εννέα παίκτες στο 29’. Στο φινάλε του ημιχρόνου το 0-1, στο 54’ το 0-2. Επιλέγουμε τον άσο συνδυαστικά με N/G, που προσφέρεται στο 2.20 στον stoiximan.

Γρανάδα – Μπαρσελόνα (22:00): Η Γρανάδα πήρε σπουδαία νίκη στο πλαίσιο της προηγούμενης αγωνιστικής, καθώς επικράτησε εκτός έδρας της Θέλτα με σκορ 0-2. Mετρά δύο νίκες και μία ισοπαλία σε τέσσερις αγωνιστικές. 2/4 ματς στο πρωτάθλημα, έληξαν με over 2.5 γκολ. Η Μπαρσελόνα απέσπασε ισοπαλία στην έδρα της Μπορούσια Ντόρτμουντ στο πλαίσιο της πρώτης αγωνιστικής των ομίλων του Τσάμπιονς Λιγκ. Δύο νίκες σε τέσσερις αγωνιστικές στο πρωτάθλημα. Ποντάρουμε στο g/g με απόδοση 1.80 στον stoiximan.