la liga analyseis
November 10, 2019 Αναλύσεις Αγώνων αναλύσεις αγώνων αναλυσεις αγωνων ισπανια αναλυσεις αγωνων στοιχημα

La Liga (10/11): Στο “Βιγιαμαρίν” το ματς της αγωνιστικής

Πέντε αναμετρήσεις περιλαμβάνει το πρόγραμμα της ημέρας στο πλαίσιο της δωδέκατης αγωνιστικής της La Liga. Εκμεταλλευτείτε τις προσφορές στοιχηματικών εταιρειών για να ποντάρετε στους αγώνες.

Μαγιόρκα – Βιγιαρεάλ (13:00): Η Μαγιόρκα ηττήθηκε με σχετική ευκολία από τη Βαγιαδολίδ εκτός έδρας με σκορ 3-0 στο πλαίσιο του πρωταθλήματος. Τρεις αγωνιστικές χωρίς νίκη με μία ισοπαλία και δύο ήττες. Ισάριθμες νίκες στα τελευταία πέντε ματς πρωταθλήματος. 4/5 ματς με no goal. Η Βιγιαρεάλ απέσπασε ισοπαλία κόντρα στη Μπιλμπάο εντός έδρας χωρίς τέρματα και έμεινε αήττητη για τρίτο παιχνίδι στα πρόσφατα πέντε ματς. Μετρά 3/5 παιχνίδια με g/g. Ποντάρουμε στη διπλή ευκαιρία 1Χ με απόδοση 1.73 στη meridianbet.

Μπιλμπάο – Λεβάντε (15:00): Η Μπιλμπάο προέρχεται από τη “λευκή” ισοπαλία στην έδρα της Βιγιαρεάλ για το πρωτάθλημα, αποτέλεσμα που ήταν το δεύτερο ισόπαλο στα πρόσφατα πέντε ματς στη La Liga. Μία νίκη και δύο ισοπαλίες στα τελευταία πέντε παιχνίδια. 4/5 έληξαν με N/G. Η Λεβάντε πήρε σπουδαία νίκη εντός έδρας ενάντια στη Μπαρσελόνα με σκορ 3-1. Έχανε 0-1 στο πρώτο ημίχρονο, όμως έκανε την ανατροπή στο δεύτερο με τρία γκολ σε επτά λεπτά. Ποντάρουμε στο εύρος γκολ “2-3” με απόδοση 2.00 στη meridianbet.

Ατλέτικο Μαδρίτης – Εσπανιόλ (17:00): Η Ατλέτικο έχασε από τη Λεβερκούζεν εκτός έδρας με σκορ 2-1 στο πλαίσιο του Τσάμπιονς Λιγκ και κινδυνεύει η θέση της για πρόκριση. Τρεις αναμετρήσεις τελευταία χωρίς νίκη για το συγκρότημα του Σιμεόνε. Τρεις ισοπαλίες με σκορ 1-1 στα τελευταία πέντε για το πρωτάθλημα. Αήττητη για 8 ματς στη La Liga. Η Εσπανιόλ δείχνει να συνέρχεται σιγά-σιγά με την έλευση του Ματσίν, προέρχεται από νίκη με σκορ 6-0 επί της Λουντογκόρετς για το Γιουρόπα Λιγκ. Μία νίκη και τέσσερις ήττες ωστόσο στο πρωτάθλημα. Ποντάρουμε στο under 2.5 με απόδοση 1.55 στη meridianbet.

Χετάφε – Οσασούνα (19:30): Η Χετάφε έχει κάθε λόγο να αισθάνεται αδικημένη από την αναμέτρηση για το Γιουρόπα Λιγκ, κόντρα στη Βασιλεία, αφού της ακυρώθηκε κανονικό γκολ στο τελευταίο δεκάλεπτο για το 2-2. Ηττήθηκε εν τέλει με 2-1. Μετρά τέσσερις νίκες και μία ήττα στα τελευταία πέντε ματς πρωταθλήματος. Στο -1 από τη εξάδα και τα ευρωπαϊκά εισιτήρια. Η Οσασούνα κέρδισε την Αλαβές με σκορ 4-2 εντός έδρας, στο πλαίσιο του πρωταθλήματος και συμπλήρωσε τρεις αγωνιστικές δίχως ήττα. Πλησιάζει κι εκείνη στην εξάδα. Ποντάρουμε στον άσο με απόδοση 1.90 στη meridianbet.

Μπέτις – Σεβίγια (22:00): Η Μπέτις αναθάρρησε με την ισοπαλία εκτός έδρας με αντίπαλο τη Ρεάλ Μαδρίτης, την κράτησε στο μηδέν με τον Ρόμπλες να δηλώνει “παρών” στο φινάλε του ματς. Μία νίκη και δύο ισοπαλίες στα τελευταία πέντε παιχνίδια πρωταθλήματος. Μετρά 3/5 ματς με under 2.5 γκολ. Η Σεβίγια επικράτησε εύκολα και με πολλές αλλαγές στη σύνθεσή της, της Ντουντελάνζ, εκτός έδρας με 2-5 για το Γιουρόπα Λιγκ. Αήττητη για τέσσερις αγωνιστικές στο πρωτάθλημα. Ποντάρουμε στην ισοπαλία με απόδοση 3.40 στη meridianbet.