la liga analyseis
November 3, 2019 Αναλύσεις Αγώνων αναλύσεις αγώνων αναλυσεις αγωνων ισπανια αναλυσεις αγωνων στοιχημα

La Liga (03/11): Έξι ματς με ισχυρό κίνητρο εκατέρωθεν

Έξι αναμετρήσεις περιλαμβάνει το πρόγραμμα της ημέρας στο πλαίσιο της δωδέκατης αγωνιστικής της La Liga. Πλήθος επιλογών από τις εταιρίες στοιχημάτων.

Βαγιαδολίδ – Μαγιόρκα (13:00): Η Βαγιαδολίδ γνώρισε την ήττα από τη Μπαρσελόνα στο “Καμπ Νόου”, αναμενόμενα δεν κατάφερε πολλά, παρά μόνο να ισοφαρίσει σε 1-1 στο ημίχρονο. Έχασε με σκορ 5-1, ήταν η πρώτη ήττα έπειτα από πέντε αγωνιστικές. Δύο νίκες και ισάριθμες ισοπαλίες στα τελευταία πέντε. Η Μαγιόρκα αναδείχτηκε ισόπαλη με την Οσασούνα εντός έδρας, με σκορ 2-2 στο πλαίσιο της εμβόλιμης αγωνιστικής. Ποντάρουμε στον άσο με απόδοση 2.00 στη Ubet.

Βιγιαρεάλ – Μπιλμπάο (15:00): Η Βιγιαρεάλ ηττήθηκε στην έδρα της Έιμπαρ με σκορ 2-1, αν και κατάφερε να ισοφαρίσει στο 88′ με τον Μορένο. Στις καθυστερήσεις ο Ορεγιάνα έδωσε τη νίκη στους γηπεδούχους. Τρεις νίκες και δύο ήττες ο απολογισμός στα τελευταία πέντε παιχνίδια. Η Μπιλμπάο πήρε μια εύκολη νίκη επί της Εσπανιόλ με σκορ 3-0 εντός έδρας και επέστρεψε στις επιτυχίες ύστερα από πέντε αγωνιστικές. Ποντάρουμε στην ισοπαλία με απόδοση 3.30 στη Ubet.

Οσασούνα – Αλαβές (17:00): Η Οσασούνα έμεινε στην ισοπαλία με σκορ 2-2 ενάντια στη Μαγιόρκα εκτός έδρας για το πρωτάθλημα. Δεύτερη ισοπαλία σε πέντε αγωνιστικές, μετρά ισάριθμες νίκες και μία ήττα. Η Αλαβές δεν πτοήθηκε από το προβάδισμα της Ατλέτικο στο 70′ και έφτασε στην ισοφάριση στο 83′ με τον Λούκας Πέρεθ και πήρε την εντός έδρας ισοπαλία. Δύο νίκες και μία ισοπαλία στα τελευταία πέντε παιχνίδια για τους Βάσκους. Επιλογή η διπλή ευκαιρία Χ2 με απόδοση 1.80 στη Ubet.

Θέλτα – Χετάφε (19:30): Η Θέλτα έχασε στην έδρα της Μπέτις με σκορ 2-1 στο πλαίσιο της εμβόλιμης αγωνιστικής και έμεινε για τρίτη σερί αγωνιστική δίχως βαθμολογική συγκομιδή. Μόλις μία νίκη στα τελευταία πέντε παιχνίδια πρωταθλήματος. Η Χετάφε αντίθετα, πήρε μία σπουδαία εντός έδρας νίκη επί της Γρανάδα, με σκορ 3-1 και επέστρεψε στις νίκες ύστερα από δύο συνεχόμενες ήττες. Στο -3 από την εξάδα. Ποντάρουμε στη διπλή ευκαιρία Χ2 με απόδοση 1.55 στη Ubet.

Λεγανές – Έιμπαρ (19:30): Η Λεγανές γνώρισε βαριά ήττα στην έδρα της Ρεάλ Μαδρίτης με σκορ 5-0 στο πλαίσιο της εμβόλιμης αγωνιστικής και παραμένει με μόλις μία νίκη σε διάστημα πέντε αναμετρήσεων. “Κολλημένη” στην τελευταία θέση της βαθμολογίας στη La Liga. Η Έιμπαρ πήρε πολύ σημαντική νίκη επί της Βιγιαρεάλ στο “Ιπουρούα” με σκορ 2-1. Ο Ορεγιάνα στις καθυστερήσεις, το γκολ της νίκης. Νίκησε έπειτα από τρεις αγωνιστικές. Ποντάρουμε στον άσο με απόδοση 2.30 στη Ubet.

Γρανάδα – Ρεάλ Σοσιεδάδ (22:00): Η Γρανάδα δεν τα κατάφερε στην έδρα της Χετάφε και γνώρισε την ήττα με σκορ 3-1. Έμεινε στην τρίτη θέση της κατάταξης με -2 από την κορυφή. Τρεις νίκες και δύο ήττες στα τελευταία πέντε παιχνίδια στη La Liga. Η Σοσιεδάδ υπέστη απρόσμενη εντός έδρας ήττα από τη Λεβάντε με σκορ 1-2 και χάλασε το νικηφόρο σερί των δύο αναμετρήσεων. Ποντάρουμε στην ισοπαλία με απόδοση 3.20 στη Ubet.