Copa del Rey analyseis
March 3, 2020 Αναλύσεις Αγώνων αναλύσεις αγώνων αναλυσεις αγωνων ισπανια αναλυσεις αγωνων στοιχημα

Κύπελλο Ισπανίας: Βάζει δύσκολα η Μιραντές

Στα ημιτελικά βρίσκεται το Copa del Rey, το πρόγραμμα της ημέρας περιλαμβάνει τον αγώνα ρεβάνς ανάμεσα στη Μιραντές και τη Ρεάλ Σοσιεδάδ. Στη σελίδα του stoiximan θα βρείτε τεράστια γκάμα επιλογών για ποντάρισμα σε κορυφαίες αποδόσεις.

Play Now
*21+ ΚΕΘΕΑ: 2109237777‍, Εποπτεία εμπ.επικ/νίας: ΕΕΕΠ

ΜΙΡΑΝΤΕΣ – ΡΕΑΛ ΣΟΣΙΕΔΑΔ (22:00)

*Α’ ματς: Ρεάλ Σοσιεδάδ – Μιραντές 2-1

**Δεύτερος αγώνας. Σε περίπτωση απόλυτης ισορροπίας, ακολουθεί ημίωρη παράταση και αν χρειαστεί η διαδικασία των πέναλτι

***Η Μιραντές αγωνίζεται στη Σεγούντα Ντιβισιόν

Η Μιραντές δε διανύει περίοδο φόρμας καθώς δεν έχει σημειώσει νίκη στα τελευταία έξι ματς σε όλες τις διοργανώσεις που συμμετέχει. Στο πιο πρόσφατο παιχνίδι που έδωσε, στο πλαίσιο του πρωταθλήματος, αναδείχτηκε ισόπαλη με σκορ 1-1 εντός έδρας κόντρα στη Τζιρόνα. Τρίτη ισοπαλία στα τελευταία πέντε ματς, έχει σημειώσει επτά συνεχόμενα ματς με αμφίσκορο. 3/5 με σύνολο τερμάτων over 2.5. Η Σοσιεδάδ επικράτησε δύσκολα της Βαγιαδολίδ με σκορ 1-0 εντός έδρας για το πρωτάθλημα. Ωστόσο, ήταν η πέμπτη συνεχόμενη νίκη για το συγκρότημα του Αλγουαθίλ, κράτησε το μηδέν για δεύτερο σερί παιχνίδι. Μετρά 4/5 ματς με σύνολο γκολ over 2.5.

Εκτίμηση: Η Ρεάλ Σοσιεδάδ έχει μικρό προβάδισμα έπειτα από το 2-1 του πρώτου αγώνα και θα πρέπει να παρουσιαστεί σοβαρή για να μην την “πατήσει” όπως άλλες ομάδες της La Liga κόντρα στη Μιραντές. Ρισκάρουμε στην επιλογή 1Χ με απόδοση 2.07 στον stoiximan, ακόμα και αν η πρόκριση δεν καταλήξει στους γηπεδούχους.