bundesliga analyseis
October 25, 2019 Αναλύσεις Αγώνων αναλύσεις αγώνων αναλυσεις αγωνων γερμανια αναλυσεις αγωνων στοιχημα

Bundesliga (25/10): “Μοιρασιά” στο OPEL Arena

Μία αναμέτρηση περιλαμβάνει το πρόγραμμα της ημέρας στη Bundesliga, η Μάιντς υποδέχεται την Κολωνία. Στη σελίδα της bet365 cyprus θα βρείτε τεράστια γκάμα επιλογών για ποντάρισμα.

Μάιντς – Κολωνία (21:30)

Η Μάιντς δεν κάνει καλή πορεία στη φετινή αγωνιστική περίοδο, καθώς είναι στην επικίνδυνη ζώνη με μόλις έξι πόντους συγκομιδή. Δύο νίκες και έξι ήττες ο απολογισμός έπειτα από οκτώ αγώνες πρωταθλήματος. Την προηγούμενη αγωνιστική ωστόσο ηττήθηκε από τη Φορτούνα Ντίζελντορφ με σκορ 1-0. Έπαιζε με δέκα παίκτες σε όλο το δεύτερο ημίχρονο, δέχτηκε γκολ στο 82′ με τον Χένινγκς. Μετρά 3/5 παιχνίδια με over 2.5 γκολ.

Η Κολωνία επέστρεψε στις νίκες έπειτα από τέσσερις αγωνιστικές, καθώς επικράτησε της Πάντερμπορν με σκορ 3-0 εντός έδρας. Άνοιξε το σκορ με τον Τερόντε στο 8′ διπλασίασε το προβάδισμά της με τον Ζάουμπ στο 59′. Στο 85′ Μπορνό το τελικό αποτέλεσμα. Μία νίκη και μία ισοπαλία στα τελευταία πέντε ματς, αήττητη για δύο.

Αμφίρροπη αναμέτρηση ανάμεσα σε δύο ομάδες που καθώς φαίνεται θα παλέψουν για την παραμονή. Ποντάρουμε στην ισοπαλία με απόδοση 3.60 στη bet365.