bundesliga analyseis
September 14, 2019 Αναλύσεις Αγώνων αναλύσεις αγώνων αναλυσεις αγωνων γερμανια αναλυσεις αγωνων στοιχημα

Bundesliga (14/09): Προγνωστικά & Εκτιμήσεις

Έξι αναμετρήσεις περιλαμβάνει το πρόγραμμα της ημέρας στη Bundesliga, στο πλαίσιο της τέταρτης αγωνιστικής. Στη bet365 cy θα βρείτε αμέτρητες επιλογές για ποντάρισμα σε όλα τα παιχνίδια.

Ντόρτμουντ – Μπάγερ Λεβερκούζεν (16:30): Η Ντόρτμουντ έπεσε θύμα έκπληξης στο πλαίσιο της προηγούμενης αγωνιστικής, καθώς ηττήθηκε από την Ουνιόν Βερολίνου, με σκορ 3-1. Πρώτη ήττα για τους Βεστφαλούς, έπειτα από τρεις αγωνιστικές. Ισοφάρισε σε 1-1 ο Αλκάθερ στο 25’, όμως στο 75’ έγινε το 3-1. Τρία σερί με g/g και over 2.5. Η Λεβερκούζεν παραμένει αήττητη με το πέρας τριών αγωνιστικών, έμεινε στο μηδέν με αντίπαλο τη Χόφενχαϊμ εντός έδρας. Μετρά 2/3 παιχνίδια με over 3.5 γκολ. Ποντάρουμε στο combo g/g και over 2.5 με απόδοση 1.61 στη bet365.

Μάιντς – Χέρτα Βερολίνου (16:30): Η Μάιντς γνώρισε νέα ήττα στο πλαίσιο της τρίτης αγωνιστικής του πρωταθλήματος, δεν έχει καν συγκομιδή πόντων, πραγματοποιώντας ένα άσχημο ξεκίνημα στη σεζόν. Ηττήθηκε με 6-1 από τη Μπάγερν στο Μόναχο, αφού έκανε το «λάθος» να προηγηθεί στο 6’. Η Χέρτα είναι επίσης πολύ χαμηλά στην κατάταξη, με μόλις έναν πόντο έπειτα από τρία παιχνίδια. Έχασε εύκολα με σκορ 3-0 από τη Σάλκε εκτός έδρας. Ποντάρουμε στο σύνολο γκολ over 2.5 με απόδοση 1.72 στη bet365.

Άουγκσμπουργκ – Άιντραχτ Φρανκφούρτης (16:30): Η Άουγκσμπουργκ δεν τα κατάφερε στο πλαίσιο της προηγούμενης αγωνιστικής, ηττήθηκε από τη Βέρντερ στη Βρέμη με σκορ 3-2. Έμεινε με δέκα παίκτες στο 34’ με το σκορ στο 2-1, αλλά ισοφάρισε σε 2-2 στο 46’. Στο 67’ το τελικό 3-2. Η Άιντραχτ επέστρεψε στις νίκες, έστω δύσκολα επί της Φορτούνα Ντίζελντορφ, με σκορ 2-1. Χρειάστηκε να κάνει ανατροπή στο σκορ καθώς έχανε στο 36’, 0-1. Δύο νίκες και μία ήττα έως τώρα, μετρά 2/3 με over 2.5 γκολ και αμφίσκορο. Επιλέγουμε ακόμα ένα με απόδοση 1.83 στη bet365.

Κολωνία – Γκλάντμπαχ (16:30): Η Κολωνία πήρε πολύ σημαντική νίκη επί της Φράιμπουργκ εκτός έδρας, με σκορ 1-2. Αυτή ήταν η πρώτη επιτυχία έπειτα από τρεις αγωνιστικές, μετρά επίσης δύο ήττες. Τρία συνεχόμενα ματς με σύνολο γκολ over 2.5. Η Γκλάντμπαχ δεν πρόβαλε αντίσταση στη Λειψία εντός έδρας και γνώρισε την ήττα με σκορ 1-3. Έχανε με σκορ 0-2 στο 47’, μείωσε στις καθυστερήσεις, όμως λίγο μετά δέχτηκε και τρίτο γκολ. Από μία νίκη, ισοπαλία και ήττα. Ποντάρουμε στη διπλή ευκαιρία Χ2, με απόδοση 1.61 στη bet365.

Ουνιόν Βερολίνου – Βέρντερ Βρέμης (16:30): Η Ουνιόν Βερολίνου πήρε σπουδαία νίκη επί της Ντόρτμουντ την προηγούμενη αγωνιστική, με σκορ 3-1, εντός έδρας. Πήρε προβάδισμα στο 22’, ισοφαρίστηκε τρία λεπτά αργότερα. Στο 50’ ανέκτησε το προβάδισμά της και στο 75’ ο Άντερσον διαμόρφωσε το τελικό αποτέλεσμα. Η Βέρντερ Βρέμης πήρε την πρώτη της νίκη στο πρωτάθλημα, την προηγούμενη αγωνιστική με αντίπαλο την Άουγκσμπουργκ, παρότι δυσκολεύτηκε αρκετά. Το νικητήριο γκολ ο Οσάκο στο 67’, ενώ οι φιλοξενούμενοι έπαιζαν με παίκτη λιγότερο από το 34’. Επιλογή το «διπλό» με απόδοση 2.87 στη bet365.

Λειψία – Μπάγερν Μονάχου (19:30): Η Λειψία φιγουράρει στην κορυφή του βαθμολογικού πίνακα έπειτα από τρεις αγωνιστικές, πέρασε με άνεση από την έδρα της Γκλάντμπαχ νικώντας με σκορ 1-3. Προηγήθηκε 0-2 στο 47’, το τελικό αποτέλεσμα στις καθυστερήσεις. Τρεις νίκες με σύνολο γκολ over 2.5. Η Μπάγερν Μονάχου ξέσπασε στη Μάιντς, η οποία… τόλμησε να πάρει προβάδισμα στο 6’ στο «Αλιάνζ Αρένα». Ήταν μπροστά στο ημίχρονο με 2-1, στο 80’ ανέβασε το δείκτη του σκορ στο 6-1. Δύο νίκες και μία ισοπαλία, με νίκη ανεβαίνει εκείνη στην κορυφή. Διπλή ευκαιρία 1Χ με απόδοση 2.00 στη bet365.